Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Diez Server Çar soyulma

Diez de bulunan karakterim bu öğlen saatleri (13,11,2020) xxx tarafından soyulmuştur. Bankasında bulunan eşyalar, üzerindeki eşyalar çalınmıştır. Eşyaları +5 reb Chitin Bot/Gauntlet/Helmet, +11 reb Chitin Pauldron/Pad, +3 black dragon necklace/ 16 dex Küpeler/ +3 Elf ring, +1 reb hepa iron bow, x2 +1 reb iron bow/ +0 judi belt/ gereken hukuki süreci 14,11,2020 günü karakola suç duyurusunda bulunarak başlatacağız. Ticket atılmıştır. Fake Site veya TeamSpeak üzerinden çalındığını düşünüyoruz. Herhangi bir gelişme olursa Forum üzerinden bu post güncellenerek bilgi verilecektir. Gm'ler Ve Nttgame'in yardımcı olacağı konusunda hiçbir şüphemiz yoktur. Şimdiden yardımları için teşekkürler...
    Last edited by DonJose; 11-13-2020 at 07:19 PM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Öncelikle geçmiş olsun. Lütfen elinizde kanıt olsun veya olmasın itham eden nick paylaşımları yapmayınız. Ek olarak bilginiz dahilinde olan bir işlem ise destek ekibine bilet gönderebilirsiniz. Ancak hatırlatmak isterim ki, item restorasyonu yapılmamaktadır. Bu nedenle AnyOTP programını kullanmanızı tavsiye ederim.

Junior Member
    Cevabınız için teşekkür ederim. Olay bu gün gerçekleştiği için forum kurallarını inceleme fırsatı bulamadan yazılı bir kanıt ve hatırlatma olması amacıyla paylaştım postu. Bahsi geçen şahsın nick/pm'sini art niyet gütmeden paylaştım. Siz de takdir edersiniz ki zor bir durum. Bilgilendirmek ve "Diğer Oyuncuları" uyarmak maksatlı paylaştım. Restorasyon veyahut gb iadesi beklemiyoruz kesinlikle nttgame'den. Yalnızca dediğim gibi bilgilendirme ve bu tip olaylarda neler olacağını, nasıl yollar takip edileceğini anlatan bir post olacak. Eğer verilen nick uygunsuz durumdaysa tekrar bir post atarsanız editleyebilir/sansürleyebilirim. Teşekkürler...

Geçmiş olsun dostum

Tags for this Thread