Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Pazarcıları Bitirecek TEK TAKTİK [İçeri gir ;)]

Selamlar,

Bu ayki premiumum da bittikten sonra bir daha premium çekmeyeceğim. En azından oyun belki düzelene kadar.

Giderayakta şu taktiği vermek istedim. Bildiğiniz gibi STEAM Oyun platformuna bundan birkaç sene önce EŞYA TAKAS BAN'ı geldi. Yani pazar sisteminden alınan eşya 1 hafta boyunca SATILAMIYOR. USKO'yada en acilinden bu sistem gelmesi lazım. Ki pazarcı çetelerden kurtulalım.
    Last edited by DonJose; 11-13-2020 at 10:31 AM.

Senior Member
    Ben ikna oldum.

Senior Member BrkDlc's Avatar
    Nickname
    CxMage
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    premium almadan ne yapacaksın nasıl alım-satım yapacaksın 2. serverde oyuncu yokki

Quote Originally Posted by BrkDlc View Post
    premium almadan ne yapacaksın nasıl alım-satım yapacaksın 2. serverde oyuncu yokki
    Yok hayır pazarla işim yok zaten. Ben bi öneride bulundum. Kendim farm ile char dizmeyi düşünyordum uzun zaman sonra tekrar başlamıştımda farm iyice zorlaşmış

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    herkes kullanacağı itemi satın alır ancak upgrade için alınan itemleri satmak için o kadar beklemek mantıklı olmaz, ayrıyeten pazarcı tayfanın sağladığı gelir azımsanamaz.

Senior Member
    altar 2 eslantta magenin biri var sürekli aynı kordinata geliyor biri ilgilensin şunla ayar oldum 2 gündür

Senior Member
    pazar sistemi bütün güncel oyunlar gibi npc taşınmadığı sürece pazarcılar fiyatları afiş rakamlarda tutucak, yeni oyuncuların başlamasını engelliyecek.

Senior Member cortexmi's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Efendi_2 View Post
    Selamlar,

Bu ayki premiumum da bittikten sonra bir daha premium çekmeyeceğim. En azından oyun belki düzelene kadar.

Giderayakta şu taktiği vermek istedim. Bildiğiniz gibi STEAM Oyun platformuna bundan birkaç sene önce EŞYA TAKAS BAN'ı geldi. Yani pazar sisteminden alınan eşya 1 hafta boyunca SATILAMIYOR. USKO'yada en acilinden bu sistem gelmesi lazım. Ki pazarcı çetelerden kurtulalım.
    farm yaptırmadılar şahısa slotlarda oda burda gelip pazarcılarla uğraşıyor napsın garibim gitmeden önce bi tekmede ben koyayım diyo takmayın
    Last edited by NativeBrutal; 11-13-2020 at 01:52 PM.

Quote Originally Posted by cortexdas View Post
    farm yaptırmadılar şahısa tokatladılar slotlarda oda burda gelip pazarcılarla uğraşıyor napsın garibim gitmeden önce bi tekmede ben koyayım diyo takmayın
    Böyle bir yorum geldiğine göre kesinlikle dediğim sistem gelmeli. Bakın nasılda zoruna gitmiş ).. Tutupta sahip oldugum karakteri göstersem ağzı açık kalır. Ben oyun sisteminden soğudugum için ara veriyorum. (Ara veriyorum dedim itemlerim hesabım herşekilde duracak (oyun düzelene kadar).)
    Last edited by NativeBrutal; 11-13-2020 at 01:53 PM.

Senior Member
    İtemler genelde trade ile satılıyor ve alınıyor artık vergiden dolayı. Önüne geçemezsin. Tek çare 1 ip den yalnızca 1 kişinin oyuna girebiliyor olması.