Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    örneğin malice attın ve hemen peşine r ile dalarken skill attın, duruma göre 1 yada 2 skill vurmuş görünür ama vurmaz. vurma animasyonu görünür eli kalkar iner 2 kere, information ekranında da using helis der ama damage çıkartmaz. bunu priest hariç hiçbir karakterde yaşamadım ben.

Senior Member
    Seken skill değil düz vuruş.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    R vuruşların %80 i örneğin drakide 100 150 hasar veriyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sven_ View Post
    R vuruşların %80 i örneğin drakide 100 150 hasar veriyor.
    Evet özellikle drakide komik hasarlar. Çok da sekiyor.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Abartmayın arkadaşlar.
    Okçunun 80 skili de aynı şekilde 10 atıştan 1 tanesi hasar veriyor. 9 atış ise boş atış. 50/80 damage veriyor.
    Twiç Canlı yayında gm elindeki 2 adet +10 azagai ile 80 skili atıp yanılmıyorsam 80 damage vurmuştu da inanamayıp sağ alt köşeden tekrar kontrol edip yinede 80 vurduğuna inanamamıştı.
    Halbuki biz bu şekilde yıllardır oynuyoruz burdan yazıyoruz da GM nin haberi yokmuş. Garip bir şekilde ortaya çıktı.
    Zaten korkunç gerçeklerin günün birinde fütursuzca ortaya çıkma gibi kötü huyları vardır.
    Vurduğunuz skillerin sekmemesi dileklerimle iyi oyunlar dilerin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Abartmayın arkadaşlar.
    Okçunun 80 skili de aynı şekilde 10 atıştan 1 tanesi hasar veriyor. 9 atış ise boş atış. 50/80 damage veriyor.
    Twiç Canlı yayında gm elindeki 2 adet +10 azagai ile 80 skili atıp yanılmıyorsam 80 damage vurmuştu da inanamayıp sağ alt köşeden tekrar kontrol edip yinede 80 vurduğuna inanamamıştı.
    Halbuki biz bu şekilde yıllardır oynuyoruz burdan yazıyoruz da GM nin haberi yokmuş. Garip bir şekilde ortaya çıktı.
    Zaten korkunç gerçeklerin günün birinde fütursuzca ortaya çıkma gibi kötü huyları vardır.
    Vurduğunuz skillerin sekmemesi dileklerimle iyi oyunlar dilerin.
    Dostum pve yaparken 3lü5liden ara sıra sekenler canımı sıkmıyordu açıkçası. Ama priestte r atağım yok resmen. Pve kısmından bahsediyorum. Pvp'de warrior hariç her classta sorunlar var .

Eskiden str priest çok güzeldi. Helis çok mana yiyor yeni itemlere dayanamıyor skilleri çok sekiyor.

Head Hunter ownely's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    örneğin bir fightta asas dalıyor healla toparladın ve malice atıyorsun, taktın silahı adama vurmak için gerçekten ölmeyi falan beklemen lazım çünkü hemen dalamıyorsun boşa skill çıkarıyor, boşa skill çıkardığında toparlaması için biraz daha bekliyorsun öyle bir saçma bir şey - kitabının 2 dakikası mı dert dersin kalkan takıp çıkarması mı dert dersin, heal atarken elimiz düşmesin diye dualarla ayakta mı kalmayalım mı dersin, anlamadım abi hiç bi zaman bu kitap neden 2 dakika ya zaten bunları basarken diğer bastığın potun vs animasyonunun bitmesi falan gerekiyor tam gereksiz