Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member

Attacker Priest'in her 10 düz vuruşundan 9 unun sekmesi hk.

Str iken fazlaydı int oldum daha da fazla oldu.
    Hem pve hem de pvp'de düz vuruşun bu kadar sekmesi normal mi?

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Ben bildim bileli öyle, nedenini de çözemedim.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    10 da 9 sekmiyor desen daha doğru olurdu

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Ben sıkça bp oynadım fakat diğer karakterlere nazaran daha az sekme yaşanıyor. Belki de kullandığınız silahtan kaynaklanıyor olabilir, hangi silahı kullanıyordunuz?

Bu arada hangi silah olduğunu meraktan sordum, dediğim gibi bana göre en az sekme yaşayan karakter bp karakteridir.

Senior Member
    Ruahue kullanıyorum. Str iken de ascalon kullanıyordum.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Ben sıkça bp oynadım fakat diğer karakterlere nazaran daha az sekme yaşanıyor. Belki de kullandığınız silahtan kaynaklanıyor olabilir, hangi silahı kullanıyordunuz?

Bu arada hangi silah olduğunu meraktan sordum, dediğim gibi bana göre en az sekme yaşayan karakter bp karakteridir.
    seni bp priestlerin sözcüsü tayin etmeliyiz sk cığım , yönetime en yakın kişisin onlara bp priesti oynayan bir birey olarak yaşadığımız çilelerden söz etmek istemezmiydin
    belki sayen de battle priest yeniden doğar

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Kristalxxx View Post
    seni bp priestlerin sözcüsü tayin etmeliyiz sk cığım , yönetime en yakın kişisin onlara bp priesti oynayan bir birey olarak yaşadığımız çilelerden söz etmek istemezmiydin
    belki sayen de battle priest yeniden doğar
    Bunun ironi olmadığını düşünerek teşekkür ediyorum YANDIMAL1 videolarının hayranıyım ve bu arkadaşımıza özenerek sürekli olarak bp oynama isteği ben de kaldı fakat eski sunucular için bu biraz zor. Yeni sunucular da farm için oldukça tercih ediliyor, umarım savaş alanlarında da tercih edilen bir karakter olur.

Bunun için daha önceden açılan geniş çaplı konular mevcut, bir örneğini aşağıya bırakacağım.

Pus' a Prayer of god's power scroll eklensin mi?

Bu tarz konular için Forum'un sağ tarafında bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz fakat lütfen çok eski tarihlerin olduğu konuları güncellemeyiniz, bunun yerine güncel bir konuyu siz açabilirsiniz.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Bunun ironi olmadığını düşünerek teşekkür ediyorum YANDIMAL1 videolarının hayranıyım ve bu arkadaşımıza özenerek sürekli olarak bp oynama isteği ben de kaldı fakat eski sunucular için bu biraz zor. Yeni sunucular da farm için oldukça tercih ediliyor, umarım savaş alanlarında da tercih edilen bir karakter olur.

Bunun için daha önceden açılan geniş çaplı konular mevcut, bir örneğini aşağıya bırakacağım.

Pus' a Prayer of god's power scroll eklensin mi?

Bu tarz konular için Forum'un sağ tarafında bulunan arama bölümünü kullanabilirsiniz fakat lütfen çok eski tarihlerin olduğu konuları güncellemeyiniz, bunun yerine güncel bir konuyu siz açabilirsiniz.
    ya bu açılan konular da bi etken de. benim anlatmak istediğim bu değil
    ironi değil he bu arada baya ciddiyim sonuçta yönetime yakın "olmak zorunda" her moderatör , haliyle bizden birinin de içeride olması belki avantajımıza olur
    kastettiğim olay örneğin özel gruplarınız da napsak yenilik dendiğin de hani ordan bi yaaa şu bp prieste bi ayar verelim fikrini versen fena olmaz hani
    bp priest cidden gözden kaçıyor ve ben de senin gibi bp priest hayranıyım
    tek kişilik dev kadronun tanımı bp priesttir gözümde de
    Last edited by Kristalxxx; 11-13-2020 at 11:57 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Skill sekmiyor ki skill vurmuyor Using Helis diyor dmg yok tıpkı okçunu res günü 8 günü geçtikten sonra 5-3ünün dmg atmaması gibi

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    skill sekmesinin dışında ek olarak okçunun her 10 atışından 9'unun el düşürmesi ve warrior'a atak kırma attığımızda bile hala 1k vurmaya devam etmesi sorunlarının da gündeme gelmesi gerekiyor artık.