Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    97 dakika Genie süresi bulunan bir karakterim ile test ettim ancak belirttiğiniz şekilde bir durum gerçekleşmedi. Siz bu durumu 119 dakika Genie süresi olan bir karakter ile yaşadığınızı belirtmişsiniz, aynı şekilde test edeceğim.
    1 paket genie 120 dakika. Tam 120 dakika oturunca 20 dakika genie kazanıyorsun. Tam o sırada Genie bug a mi giriyor bende deniyorum. Bakalım İnşallah böyle bir olay yoktur. Eğer var ise. Çoğu kişinin hakkını birileri çalmış oluyor.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Corbinal37TR View Post
    1 paket genie 120 dakika. Tam 120 dakika oturunca 20 dakika genie kazanıyorsun. Tam o sırada Genie bug a mi giriyor bende deniyorum. Bakalım İnşallah böyle bir olay yoktur. Eğer var ise. Çoğu kişinin hakkını birileri çalmış oluyor.
    Yukarıda size ilettiğim açıklamalarımda bu şekilde bir durumun olmadığını aktardım. Lütfen yazdığım yorumları inceleyiniz.

Yukarıda size ilettiğim açıklamalarımda bu şekilde bir durumun olmadığını aktardım. Lütfen yazdığım yorumları inceleyiniz.
    Ben bir oyuncuyum gözlerimle görmek istiyorum. Ve şu an deniyorum olacak mı olmayacak mı diye. Umarım olmaz. Sorun değil cash ile çekerim yine genie paket PUS tan. Ama şu an gönlümün ve kafamın rahat etmesi lazım. Çünkü ben o kadar para veriyorum DC sine geniesine. İnşallah arkadaşın dediği doğru çıkmaz.

Tekrar merhaba,
    Konu yanlış anlaşılıyor
    Örneği tum detaylariyla guncellliyorum.
    1 paket 120 dakikalik genienizi bastiniz kullandiniz ve 79 dakika kaldir slotu birakip pazara gittiniz. charinizi oturttunuz. ve sabaha kadar oturdu( uzun sure belirtiorum cunku tam 60 dakika ne kadar surede dolar bilmiyorum.) sabah chariniza baktiginizda geni surenizi 60 dakika olarak goreceksiniz. relog atsaniz bile 60 dakika kalacak. ornegi 1 dakika kalan genie ile de dusunebilirsiniz ayni sey ouyor

Quote Originally Posted by Corbinal37TR View Post
    Ben bir oyuncuyum gözlerimle görmek istiyorum. Ve şu an deniyorum olacak mı olmayacak mı diye. Umarım olmaz. Sorun değil cash ile çekerim yine genie paket PUS tan. Ama şu an gönlümün ve kafamın rahat etmesi lazım. Çünkü ben o kadar para veriyorum DC sine geniesine. İnşallah arkadaşın dediği doğru çıkmaz.
    Konuyu açan kullanıcı belirttiğiniz şekilde bir durumdan bahsetmemiştir. Konuyu tekrar inceleyebilirsiniz. Ek olarak, yine de deneme yapmak istiyorsanız yapabilirsiniz.

Denedim. Herhangi bir bug yok. Olsun boşa giden 2 saatlik genie paketi sorun değil. Nasıl olsa kasacak slot kalmadı oyunda

Bug filan yok .

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Konu sahibinin anlatmak istedikleri, yapılan yorumlarla resmen sabote edilmiş ya. Kimsenin fazladan haksız kazanç falan elde ettiği yok, çok farklı yerlere sapmış.

Arkadaş diyor ki, hediye genie gelme kısmında oyuncunun "aleyhine" bir bug var. Para vererek alınmış, basılmış ve kullanılmış genie puanı, 60dk'dan fazlayken, uzun süre oturttuğunuzda, 60+ olan kısım yok oluyor, relog ile de düzelmiyor demiş. Yani 80dk genie varken oturuyorsunuz, 60dk'ya düşüyor.

Ve sanırım süre kısmı için de şöyle demek istemiş: Örneğin, hiç dakikası olmayan bir karakter, 60dk yı ne kadar zamanda dolduruyorsa, o kadar süre oturunca, 60+ olan kısım siliniyor. Benim anladığım bu. Bu şekilde uzunca bir süre oturması gerekiyor.

Açıkçası ben dikkat etmemiştim hiç, uzun süredir de char oturtmadım. Kontrol edilmesinde fayda var.
    Last edited by NocturnalCreature; 11-13-2020 at 05:17 PM.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Konu sahibinin anlatmak istedikleri, yapılan yorumlarla resmen sabote edilmiş ya. Kimsenin fazladan haksız kazanç falan elde ettiği yok, çok farklı yerlere sapmış.

Arkadaş diyor ki, hediye genie gelme kısmında oyuncunun "aleyhine" bir bug var. Para vererek alınmış, basılmış ve kullanılmış genie puanı, 60dk'dan fazlayken, uzun süre oturttuğunuzda, 60+ olan kısım yok oluyor, relog ile de düzelmiyor demiş. Yani 80dk genie varken oturuyorsunuz, 60dk'ya düşüyor.

Ve sanırım süre kısmı için de şöyle demek istemiş: Örneğin, hiç dakikası olmayan bir karakter, 60dk yı ne kadar zamanda dolduruyorsa, o kadar süre oturunca, 60+ olan kısım siliniyor. Benim anladığım bu. Bu şekilde uzunca bir süre oturması gerekiyor.

Açıkçası ben dikkat etmemiştim hiç, uzun süredir de char oturtmadım. Kontrol edilmesinde fayda var.
    Merhaba,

Konuyu aslında tam olarak anlatmışsın. Fakat 0 dakikası olan kişi gelen 60 dk ile relog attığında 60 dakikası siliniyor, eğer 1 dakikası varsa relogdan sonra 60 dakika oluyor.

Eğer eski uzun zamandır farm yapmadıgınız ve pazarda oturttuğunuzu düşündüğünüz karakterleriniz var ise girdiğinizde 15, 30 yada 60 dk lık genileri olduğunu göreceksinizdir

97 dakika Genie süresi bulunan bir karakterim ile test ettim ancak belirttiğiniz şekilde bir durum gerçekleşmedi. Siz bu durumu 119 dakika Genie süresi olan bir karakter ile yaşadığınızı belirtmişsiniz, aynı şekilde test edeceğim.
    Belirttiğim gibi, 119 dakika Genie süresi olan karakterim ile de test ettim ancak belirttiğiniz şekilde bir durum gerçekleşmedi. Yani 119 dakika Genie süresi 60 dakikaya düşmedi. Muhtemelen bu durumu yanlış hatırlıyor olabilirsiniz. Ancak böyle bir durum yaşadığınızdan eminseniz bir video ile konuya eklerseniz gerekli incelemelerin yapılmasına destek olabilirsiniz.