Results 1 to 4 of 4

party patlama sorunu

merhabalar bugün 3 kere basıma geldi gece cıldırıcam 10 yıldır fazladır bu oyunu oynuyorum ve ilk defa böyle bişi gördüm sisteme ayrıkı bişi yani party durduk yere bozmadan nasıl patlıyor ? clanca cok sasırıyoruz bunun sebebi nedir ?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Daha önce hiç karşılaşmadım, arkadaşınız partiyi bozarak şaka yapıyor olabilir mi Çünkü böyle bir sorun olsa birçok oyuncu tarafından bize iletilirdi, ben kendim de karşılaşmadım.

Partinin nerede bozulduğunu belirtirseniz özellikle orada test edebiliriz.

Merhaba konuyu ben de hortlatmak istiyorum.
    Birkaç seferdir başıma geliyor ve duyuyorum. Altar1 Human c1 c2 grell slotlarında özellikle 2li slotta karakterlerin durduğu yerin yanındada objeler var yıkıntı gibi. Tam olarak orada oluyor mesela.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Lord0fResurrection View Post
    Merhaba konuyu ben de hortlatmak istiyorum.
    Birkaç seferdir başıma geliyor ve duyuyorum. Altar1 Human c1 c2 grell slotlarında özellikle 2li slotta karakterlerin durduğu yerin yanındada objeler var yıkıntı gibi. Tam olarak orada oluyor mesela.
    Müsait olduğumda bunu deneyebilirim fakat böyle bir durum olacağını pek sanmıyorum açıkçası. Ama dediğim gibi bir süre test edebilirim, varsa böyle bir durum video ile hata listesine ekleriz.