Results 1 to 6 of 6

Thread: Pazar hk

Pazar hk

Pazarda 30 pc açanlar var bu sadece vega için değil bütün serverler'da bu sorun var 83 karakterim var bir türlü birşey yapamıyorum pazar yapayım diyorum yapamıyorum adamlar pazar tutuyor farm yapayım diyorum mafya oluşturmuşlar JR giriyoruz afq kalan kalana resmen denetleme sadece kxpa yönelik değil pazarda denetim yapılması lazım

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Pazarımı tutuyor dediğiniz kişileri kısa bir video ile kanıtlayabilirseniz ceza almalarını sağlayabilirsiniz. Aşağıdan raporlama sistemi ve davranış kurallarına göz atabilirsiniz.

Raporlama Sistemi

Davranış Kuralları

*Buna benzer birçok konuyu Forum'un arama bölümünü kullanarak erişebilir ve daha önceden verilmiş yanıtları, görüşleri ve güncellemelere ulaşabilirsiniz.

doğru söylüyorsunuz o da bizim üşengeçliğimiz belkide bir sonuç alamıyacam düşüncesinde olmamda olabilir
    1: pc başında değilken bu imkansız
    2:30 tane hesabı olan insanları neyapacaz nereye sıkayet edecez nasıl bulacaz pazara inen bir gm olması lazım
    3:bu adamlar banlamayla bitmez 29pc si pazarda olsun 1 tane oyun karakteri olsun yine razıyım adamlar oyunu bile bilmiyor
    4:benim düşüncem her hesap her gün belli görevler yaptıktan sonra pazar acsın kursun (cok zor olmasına gerek yok)
    5:JR gibi etkinliklere gireceklerde afq kalanlar oyundan atılsın

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by cCengizhannn View Post
    Pazarda 30 pc açanlar var bu sadece vega için değil bütün serverler'da bu sorun var 83 karakterim var bir türlü birşey yapamıyorum pazar yapayım diyorum yapamıyorum adamlar pazar tutuyor farm yapayım diyorum mafya oluşturmuşlar JR giriyoruz afq kalan kalana resmen denetleme sadece kxpa yönelik değil pazarda denetim yapılması lazım
    kanka koxpa neyse de adamlar macroculari yakalama konusunda cok zayif, gozunu seveyim ortaligi karistirma, bu sefer macrocular hic hapis yuzu gormicek, ordan oraya gm kaydirirlar ise eger.

Quote Originally Posted by akkoo02 View Post
    kanka koxpa neyse de adamlar macroculari yakalama konusunda cok zayif, gozunu seveyim ortaligi karistirma, bu sefer macrocular hic hapis yuzu gormicek, ordan oraya gm kaydirirlar ise eger.
    ne alaka kanka herşey ile ilgilenmesi lazım ben sorun olan şeyleri yazıyorum mesela şu saçma sapan captcha isi tam bir saçmalık yazılanı yazana kadar ya expe yatıyoruz ya jr ye giremiyoruz bunuda düzenlemeleri lazım olmadık yerde karşımıza çıkıyor tam canavarı kesiyorum ortasında bu cıkıyor expe yattım tam jr giricem yine bu çıktı yazık günah ya 83 lvl char

Junior Member
    buna bir çare yok sanırım