Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 46
    Senior Member

drop dağılımı

Trollden çıkan tw'den neden çıkmaz?
    Sg den çıkan gg'den neden çıkmaz?
    Cz'de goblin ve ağaçlar neden lv 83'e drop atmıyor. Cz farmı için zaten 83 olmak zorundayız güçlü olmak zorundayız ama koyduğunuz yaratıklar 70-80 arasına 83ten daha iyi drop veriyor. SAÇMALIK.
    Fallen angel 1 tane drop atana kadar phantom 4 bus atıyor. SAÇMALIK.
    Aof tam trajedi. 2 kişi aof dönse dahi aoc'ta tek kişinin aldığı drop'u alamıyor (kişi başı değil, total drop: magic hammer+buslar).
    Ne istiyorsunuz anlamadım ki. Ben bowl' a çıkarım da aoc dolu mastadon dolu troll'e koşarak gelip +10 itemiyle darlayan tayfa var. Onlar olmasa da light feet li asaslar var. Gerçekten ne istiyorsunuz?

Oyunda farm mide bulandırıcı bir boyuta geldi. Bari dropları değiştirin ve geliştirin ki ekiple muhabbet ile oynayalım. Ayrıca şu tek harita meselesinden artık vazgeçin. Mmorpg oyunun tek bir haritasında ve o haritanın 2-3 yerinde yapılan farm ile oyun olmaz. Dungeon ve non trade temelli çalışmalar yapın insanlar random bir şekilde bir araya gelip bişeyler yapsın. Bdw'yi bile kısıtladınız.
    Yıllardır oynadığım itemleri yakıp bıraktığım ve geri döndüğüm oyundan hiç bu kadar tiksinmemiştim.
    Last edited by SkCLucky; 12-12-2020 at 10:56 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Oyun tamamen ticarethane haline geldiği için güncel durum budur. 2005 de ne güzeldi, +3 md yi +4 e atarken bile panik olurduk acaba yanacak mı diye... Şimdi düzenlemeleri gereken çok şey var da bunları bir sigara yakıp duvara anlatsam, duvar bile utancından renk değiştirir ama burada bir şey olmaz.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Ben hala söylüyorum. Npc'de satılan bir itemin drobu olmamalı(potlar hariç

Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Ben hala söylüyorum. Npc'de satılan bir itemin drobu olmamalı(potlar hariç
    Pot bile çok az atıyor. Uruk haide ve blade 480 pot kasıyorum. Onu gidiyorum Lamiada yada deru da 1920 e çeviriyorum. Ordan Eslant exp kasıyorum. Günüm böyle geçiyor. Saolsun Eskiden lamiada seri pot kasardık 1920 Genie ile onlada gidip Eslant expimizi kasardık. Hadi eskiden premium potion mp vardı olmadı. Onu cash ile çeker yine keyfimize bakardık. Şu an 1920 pota muhtaç ettiler. Yakında priestlerden 720 HP pot yapmayıda alırlar. Neymiş Günlük hayatta dolaşırken cebinden para çıkıyorsa. Aynı harcadığın parayı buraya verin diyorlar. Böyle giderse millet artık pot parası bulamadığı için oynamayacak. İtemleri düşürdüler ve coini düşürdüler. Ama pot drobunu neden düşürüyorsun. Sorsan düşürmedik derler. 7 Yıldır Eukoda başladım Usko olduk aynı serverdayım. Aldığım DC presi belli ve exp premium. Bana gelip droplar düşmedi demesin kimse. Potların droplarından belli.

Corbinal37TR
    EUKO Rosetta

Senior Member
    Troll ile Troll Warrior / Stone golem ile Giant golem aynı sürede mi ölüyor? Aynı cana mı sahip? Aynı şekilde mi vuruyor?

İyi itemleri olan slotu alıyor elinden bir şekilde. Sen diyorsun ki worma bile vursak drop alalım. Satiros kesince dragon armor mu çıksın? Hani troll / troll warrior diyorsun ya.

CZ'nin herhangi bir yerinde darlanmama ihtimalin var mı? Olayı zaten bu değil mi? Almış yamuk bow'u trolle gitmiş troll kesiyor. Vurmayalım mı? ( Priestim ) Sonra pm atıyor bide karşı ırk göremiyor ne yazdığını ondan bile haberi yok.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Troll ile Troll Warrior / Stone golem ile Giant golem aynı sürede mi ölüyor? Aynı cana mı sahip? Aynı şekilde mi vuruyor?

İyi itemleri olan slotu alıyor elinden bir şekilde. Sen diyorsun ki worma bile vursak drop alalım. Satiros kesince dragon armor mu çıksın? Hani troll / troll warrior diyorsun ya.

CZ'nin herhangi bir yerinde darlanmama ihtimalin var mı? Olayı zaten bu değil mi? Almış yamuk bow'u trolle gitmiş troll kesiyor. Vurmayalım mı? ( Priestim ) Sonra pm atıyor bide karşı ırk göremiyor ne yazdığını ondan bile haberi yok.
    Birader dediğine tamam da golemdeki drop oranı atıyorum %10 ise GG deki drop oranı %15 titandaki %25 olabilir. Bunlara neden takılıyorsun ki? Kimse sana wormdan bus atsın demedi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by sempatik91 View Post
    Keşke okuduğunu anlasan. Troll warrior veya troll captain de drop atsın diyorum. Yazdığımı anlamadığına eminim. Daha az can sahip ve daha kolay ölen mob nasıl oluyor da daha iyi item veriyor? Ben ne yazıyorum sen ne saçmalıyorsun.
    Troll warrior daha kötü item mi veriyor? Troll warriorda chitin / glave atıyor. CZ'de ek olarak WB / Bus atıyor. Troll ne atıyor? Ts. 120k pazarda.
    Giant golem daha kötü item mi veriyor? Giant golem kesiyorum arada 1 ts süresinde 6-7 chitin nadiren ib falan atıyor. Stone golem atıyor mu? Ben hiç görmedim duymadım.

Bu mobları galiba hiç kesmedin.
    Last edited by BlackMbaku; 11-12-2020 at 03:57 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Troll warrior daha kötü item mi veriyor? Troll warriorda chitin / glave atıyor. CZ'de ek olarak WB / Bus atıyor. Troll ne atıyor? Ts. 120k pazarda.
    Giant golem daha kötü item mi veriyor? Giant golem kesiyorum arada 1 ts süresinde 6-7 chitin nadiren ib falan atıyor. Stone golem atıyor mu? Ben hiç görmedim duymadım.

Bu mobları galiba hiç kesmedin.
    En son ne zaman kestin?
    50 sg kestim ve 5k lık bastard sword aldım. Onu boşver de cz de 150 tw kestim 50 troll kadar iyi drop vermıyor. Neden karşılaştırayım ki 0 drop veriyor. Sen hangi masalı anlatıyorsun?
    bastar sword 3750 coins pardon.
    Dc pre var.
    50 sg: 1 adet bastard sword.
    Yani verdiğin örnek o kadar saçma ki. Trollden cıkan sgyi ben npc'ye satıyorum ona rağmen troll tw'den çok daha iyi çünkü ben 150 tw'den 1 tane wb alamadım. Bus da alamadım. Ancak 150 troll veya 150 sg bile kesseydim ki o sürede çok daha fazla keserdim daha iyi drop alırdım.
    Bu tarz yerler az ve yoğunluk olduğundan yer olmuyor. Priest olduğumdan mastadon veya aoc'ta zaten yetişemiyorum sw bile olsa ksye gidiyor. Bence sadece boş eleştiri yapıyorsun. Droplardan haberin yok.
    Last edited by sempatik91; 11-12-2020 at 04:48 PM.

Senior Member
    htb htc nin tc ve tb den iyi drop atması da buna ornek

Senior Member
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    htb htc nin tc ve tb den iyi drop atması da buna ornek
    Olur mu ya tc glave atıyormuş bak.
    1 tane glave için kaç tw kesersin. O tw kestiğin sürede kaç htc kesilir eslantta? Onu hesap etmez.
    1 tane wb için şahsen 100ten fazla tw kesmişimdir ara ara denerim toplamda kestiğim tw sayısını bilmiyorum artık 1 tane wb almadım. O sürede kaç troll kesilir? Tabi boş bulursan.
    Aof ya. Aof diye bişey var cz de. Aoc'tan zor ölüyor ancak droplar o kadar kötü ki aoc'tan daha iyi olmak zorunda halbuki. Hem hemen yol üzerinde hem de daha zor ölüyor.