Results 1 to 3 of 3

tahrik ve sonucunda beni suçlu gösteren bi kullanıcı

destan sunucusu x isimli şahıs tanımadıgım halde attıgı pm ile beni tahrik edip daha sonrasında karşılık verdiğimde beni şahsıma hakaret içerikli cümleler kurmakla birlikte beni Luring ile tehdit etmektedir diye reportlamaya kalkmıştır ksc elimde var ticket mi atmam lazım
    Last edited by NightOwl; 11-12-2020 at 06:31 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Mesajı gönderen oyuncudan gelen özel mesajları engelleyebilirsiniz. Bahsettiğiniz gibi durum asılsız ise bu tarz mesajları dikkate almanıza gerek bulunmuyor. Bu tarz durumlarda Cr ekibi gerekli incelemeleri yapmaktadır.

Ek olarak;
    Elinizde kanıt olsun yada olmasın herhangi bir üye hakkında iftira niteliği taşıyan yazılar yazmak, alay edici konular açmak kesinlikle yasaktır. Kişi hakkındaki şikayetinizi hile şikayetleri bölümü aracılığıyla yapmanız gerekmektedir. (Bkz. Forum Kuralları)

Bildirimlerinizi geçerli kanıtlar ile birlikte Cheat Reports bölümüne iletmeniz gerekmektedir. Bildirim hakkında detaylı bilgi almak için Cheat Reports Kullanımı konusunu inceleyebilirsiniz.

hiç forum konusu açmadıgım için eksik ve hatalarım varsa kusura bakmayın hayırlı gunler