Results 1 to 5 of 5
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Twitch yayıncılarına ceza istiyoruz sabrımız kalmadı

Sayın NTTGame GMleri

Herkesin anası bacısı var.Bugün Khenart bey de NTTGAME Twitch yayınında küfür edilmeyen bir kanal hostlama yaparak oyuncuların takdirini kazandı.

Ünlü twitch yayıncıları özellikle Altar serverinde canlı yayında yüzlerce binlerce kişinin içerisinde oyun oynarken twitch kanalından küfür ediyor.
    Lütfen küfür eden yayıncılara karşı telif hakkınızı kullanarak yada cezalandırarak yaptırım uygulayınız.

Adam Knight online oynarken adam bana canlı yayında küfür ediyor bende Knight online içinde ona küfür ettiğimde cezalı olan ben oluyorum.
    Uyarıyorum Twitch yayınında engel atıp küfür etmeye devam ediyor.
    Lütfen bu soruna çözüm bulunuz.Knight online oynayan yayıncılar çok küfür ediyor.Küfürü yiyende ceza alanda biz oluyoruz.

Sizlerden ricam bu yayıncıların twitchde yayın yaparken ( ki telif hakkınız var ) bu yayıncılar oyun kurallarına tabi olsun küfür ettiklerinde 3 gün 7 gün 15 gün süresiz sessizlik cezalarına çarptırılsınlar.
    Resmi forum bura olduğu için burda bu istek ve önerimi sizlere iletiyorum Sayın Khenart Patheoz Eryudes Perastis Beyler
    İyi çalışmalar diliyorum

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Her yerde olduğu gibi Twitch platformunun da kuralları vardır ve bunu uygulamaktadır. Bahsettiğiniz küfür konusu davranış kurallarına aykırıdır, bahsettiğiniz kanalları Twitch üzerinden şikayet et butonu ile şikayet edebilirsiniz.

Knight Online oyunu içindeki kural ihlalleri için oyun kurallarının geçerli olduğunu unutmayınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    @scorp_lion bey sonuçta Knight online isminin adını kullanıyorlar.
    Sizlerinde twitch üzerinde oyun telif hakkınız var.

NTTGAME Olarak insiyatif alıp terbiyesiz oyuncuları cezalandırmanız gerekiyor.

Şahsıma edilen küfür yarın birgün Bir NTTGame GM sine edilse o yayıncının oyun içindeki hesabı cezalandırılmaz mı? Birde bu yönüyle düşünmek lazım

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu konuda iki seçenek bulunmaktadır.

İlki Twitch üzerinden şikayetçi olmak, ikincisi de adli süreç başlatmak. Bu kurallar herkes için geçerlidir, bizim tavsiyemiz bu tür kişileri izlememenizdir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bundan sonra öyle yapacağım küfür eden yayıncılar hakkında suç duyurusunda bulunacağım.Kimse oyun içersinde kimsenin karakterine küfür edemez twitchden

Tags for this Thread