Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Junior Member
    Stupped olabilir

Senior Member
    Angampora olabilir bence karizmatik bir isim. Sri Lanka dövüş sanatı

Senior Member
    ForzaSanMarino yapacaktım komik bi hikayesi var ama başka ülke adını koymayı kendime yediremedim hala dusunuyorum

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Değişik orijinal isimler arıyorsan, Google'a 20000 names yaz, site ilk sırada çıkar zaten. Oldukça büyük bir arşiv, hemen hemen her dilde, değişik kategoriler, anlamları açıklamaları da var. Göz atabilirsin.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member Cem_'s Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Değişik orijinal isimler arıyorsan, Google'a 20000 names yaz, site ilk sırada çıkar zaten. Oldukça büyük bir arşiv, hemen hemen her dilde, değişik kategoriler, anlamları açıklamaları da var. Göz atabilirsin.

Ben de benzer bir site önerecektim Google'a nickname generator yazdığımızda hem isim hem soyisim oluşturan siteler mevcut.
    Birkaç deneme sonrası güzel nickler bulmak mümkün.

Ya da benim gibi yapıp gerçek adını nickname'in yapacaksın herkes sana isminle hitab edecek

Senior Member
    BaTTaLGaZiDesTani

Senior Member
    Her insanın esinlendiği , ilgi duyduğu kavramlar fark gösterir. Kendi başına bir karakter ismi üretemiyor olmak biraz düşündürücü.
    Başkasından öneriyle aldığın ve kullanacağın bir karakter ismini nasıl benimsemeyi planlıyorsun?