Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: mynet mail

Senior Member

mynet mail

Selamlar

eski bir hesabım mynete kayıtlıymış . Uzun süredir girmediğim için maile ulaşmam zor oldu ücretli olmuş 1 aylık ücretini verip maile giriş yapabildim . Ancak bu seferde nttgameden şifre sıfırlama maili gelmiyor . Ticket attım 3 gün oldu dönüş sağlanamadı hala . 1 aylık olarak aktifleşltirmiştim maili acaba bu süre zarfında bu sorunu çözebilir miyim ve ya önerebiliceğiniz bir çözümü var mıdır ? Şimdiden yardımcı olan herkeze teşekkürler

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Bilet attıysanız destek sistemi tarafından mutlaka cevap gelecektir. Lütfen sabırla tickete gelecek olan cevabı bekleyiniz ve bu esnada sizden bilgi istenmedikçe lütfen biletinizi güncellemeyin.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by xBionic View Post
    Merhaba,
    Bilet attıysanız destek sistemi tarafından mutlaka cevap gelecektir. Lütfen sabırla tickete gelecek olan cevabı bekleyiniz ve bu esnada sizden bilgi istenmedikçe lütfen biletinizi güncellemeyin.
    Yok güncelleme yapmıyorum ticketin cevabını bekliyorum ama belki başka bir çözümü olan ve ya bilen vardır diye açmak istedim konuyu

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Aynı sorunla ben de karşılaştım yaklaşık 5 günlük uğraşım sonucunda mail adresimi değiştirdiler. Ama değiştirirken de ak ile karayı seçtirdiler.

Senior Member
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Aynı sorunla ben de karşılaştım yaklaşık 5 günlük uğraşım sonucunda mail adresimi değiştirdiler. Ama değiştirirken de ak ile karayı seçtirdiler.
    umarım bende değiştirebilirim çünkü hesap ile ilgili bilgiler sınırlı mail ıd pass ve hesap ıd pass biliyorum tek

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by minicikdraki View Post
    umarım bende değiştirebilirim çünkü hesap ile ilgili bilgiler sınırlı mail ıd pass ve hesap ıd pass biliyorum tek
    Görevliye diyorum ki hesaba giriyorum bakın hesaptan size bilet atıyorum mail adresime de giriyorum yalnızca sizin mailleriniz mynet maile gelmiyor diyorum. Hesap sizin mi bilmemiz lazım diyor. Hesap benim olmasa ben hesaba nasıl gireceğim? 2012 yılında açılan karakterin Kc geçmişini falan istemişti benden. Ama hallettik. Mail adresime deneme maili ile kod gönderdi o kodu aldım verdim. Sonradan inandılar. Sen de böyle yapabilirsin. O deneme mail geliyor sadece şifre sıfırlama maili gelmiyor.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Görevliye diyorum ki hesaba giriyorum bakın hesaptan size bilet atıyorum mail adresime de giriyorum yalnızca sizin mailleriniz mynet maile gelmiyor diyorum. Hesap sizin mi bilmemiz lazım diyor. Hesap benim olmasa ben hesaba nasıl gireceğim? 2012 yılında açılan karakterin Kc geçmişini falan istemişti benden. Ama hallettik. Mail adresime deneme maili ile kod gönderdi o kodu aldım verdim. Sonradan inandılar. Sen de böyle yapabilirsin. O deneme mail geliyor sadece şifre sıfırlama maili gelmiyor.
    Destek Ekibi, Hesap sahipliği konusunda esn kodu, açılış tarihi vb. detaylı bilgi istemektedir ve bu bilgiler sağlandıktan sonra gerekli yardım yapılmaktadır.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Destek Ekibi, Hesap sahipliği konusunda esn kodu, açılış tarihi vb. detaylı bilgi istemektedir ve bu bilgiler sağlandıktan sonra gerekli yardım yapılmaktadır.
    Sayın mod,
    O gün de anlattım bakın sorunu anlamıyorsunuz. Mail adresime ulaşabiliyorum. Web üzerinden Knight online’a da girebiliyorum. Yani kullanıcı adımı şifremi biliyorum hepsi doğru. Ancak uzun zaman girmediğim için güncellemem gerektiğini oyun söylüyor. Sistemdeki mail adresimi de biliyorum haliyle. Şifre değişiklik talebi gönderdiğimde NTTDEN MYNET ADRESİNE ŞİFRE GÜNCELLEME OTOMATİK MAİLİ GELMİYOR. Bu kullanıcının değil NTTGAME’in sorunu. Tekrar ediyorum ben tüm kişisel bilgilerimi biliyorum. NTTGAME’in otomatik maili mynet adresine ulaşmıyor. Sorun bu. NTTGAME’in başka şekilde gönderdiği mailler geliyor. Sadece şifre güncelleme maili gelmiyor. Buradaki sorun kullanıcıda değil NTTGAME’de. Biz bu konuyu çözdük. Ha ama görüyorum ki NTTGAME hala mynet mail gelmeme sorununu çözememiş. İsterseniz destek ekibiyle bu konuyu görüşün ve siz önayak olun. Benim ve bizim gibi kullanıcılar daha fazla mağdur olmasın.

Olay bu.

Senior Member
    Çok teşekkür ederim dostum en azından sorunun çözüldüğü için umudum arttı umarım yarın yani 4. gün cevap gelirde çözebilirim bende

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    mynet mail kalmis mi yav hala