Results 1 to 4 of 4
    Senior Member

üyelik alimi kapali mi?

5 gündür üyelik alamıyoruz. üyelik alımı kapalımı ? id kısmına undefined hatası veriyor. kim bilir ne zamandır bu sorun devam ediyor. Yeni insanlar nasıl baslayacak bu oyuna. Zaten herşey para olmuş birtek üyelik alımı ücretsizdi onuda alamıyoruz artık. Yeni üyelik nasıl alınıyor bilgisi olan varmı?

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Tarayıcı çerezlerini temizleyerek veya farklı bir tarayıcı üzerinden veya gizli sekme üzerinden deneme yapabilir misiniz? Ayrıca, modeminize reset atarak deneme yapabilirsiniz. Problem bu şekilde çözülmez ise Wi-Fi bağlantısını kapatıp, mobil veri üzerinden telefonunuz ile deneme yapabilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Tarayıcı çerezlerini temizleyerek veya farklı bir tarayıcı üzerinden veya gizli sekme üzerinden deneme yapabilir misiniz? Ayrıca, modeminize reset atarak deneme yapabilirsiniz. Problem bu şekilde çözülmez ise Wi-Fi bağlantısını kapatıp, mobil veri üzerinden telefonunuz ile deneme yapabilirsiniz.
    mobilden kayıt oldum. Maile gelen linke tıkladım. Nickname doğm tarihi soruyor giriyorum nicknameye undefined diyor.

Moderator NightOwl's Avatar
    E-posta adresinize gelen linki bilgisayarınız üzerinden açıyorsanız yukarıda belirttiğim "tarayıcı çerezlerini temizleyerek deneme, farklı bir tarayıcı üzerinden veya gizli sekme üzerinden deneme" adımlarını deneyebilirsiniz.

Ayrıca, DNS ayarlarınızı 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirerek deneme yapabilirsiniz.