Results 1 to 7 of 7
    Senior Member gsferhatgs's Avatar
    Nickname
    gsferhatgs
    Class
    Mage
    Clan
    BraveTurk
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad

Drake Blessing Eşyası

Merhaba Arkadaşlar ve Moderatörler,

Drake Blessing eşyasının %80-85 civarı damage azaltması oyunun bir hatası mı yoksa parçası mı acaba? Bunu kullanan kimsenin alan skili ile kesilmesi mümkün olmuyor. Teknik olarakta imkansız zaten

..............................................................

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Eşya kullanımında bir hata yok, bu şekilde piyasaya girdi

Senior Member gsferhatgs's Avatar
    Nickname
    gsferhatgs
    Class
    Mage
    Clan
    BraveTurk
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Eşya kullanımında bir hata yok, bu şekilde piyasaya girdi
    Peki mage karakterlerin artık nasıl oynayacağı hakkında da bir öneriniz var mı?
    Bu kalıcı birşey ise oyunu bırakma vakti geldi demektir

Çünkü bu eşyayı kullanan kimseyi hiç bir mage ekibi kesemiyor ve kesmeside mümkün değil zaten. Sadece 1 novamız bu şekilde işlese anlarız ancak ard ardına vurduğumuz tüm alan skilleri 200-250 vuruyor

https://www.twitch.tv/videos/799032885
    https://www.twitch.tv/videos/799033775
    Last edited by gsferhatgs; 11-11-2020 at 09:03 AM.
    ..............................................................

Quote Originally Posted by gsferhatgs View Post
    Peki mage karakterlerin artık nasıl oynayacağı hakkında da bir öneriniz var mı?
    Bu kalıcı birşey ise oyunu bırakma vakti geldi demektir

Çünkü bu eşyayı kullanan kimseyi hiç bir mage ekibi kesemiyor ve kesmeside mümkün değil zaten. Sadece 1 novamız bu şekilde işlese anlarız ancak ard ardına vurduğumuz tüm alan skilleri 200-250 vuruyor

https://www.twitch.tv/videos/799032885
    https://www.twitch.tv/videos/799033775
    Hala mage oynayan insanlar kaldı mı oyunda. Genie de mage için alanla kesme eklenir ise, belki bir gün mage ile oynarım. Genienin bir gün lure yaptığını bütün yaratıkları toplayıp üstüne nova atabildiği gün geldiğinde, o zaman Genie Mage team leri oyunun kralları olacaklar.

Not: Hiçbir zaman Mage için geniede bir güncelleme gelmez.D Birde öyle birşey olursa forumda herkez Genie Mage Mafyaları slotları gasp etti diye. Binlerce forum sayfası açılır. Tam komedi olur.
    Last edited by Corbinal37TR; 11-11-2020 at 11:22 AM.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by gsferhatgs View Post
    Merhaba Arkadaşlar ve Moderatörler,

Drake Blessing eşyasının %80-85 civarı damage azaltması oyunun bir hatası mı yoksa parçası mı acaba? Bunu kullanan kimsenin alan skili ile kesilmesi mümkün olmuyor. Teknik olarakta imkansız zaten

Aynen bu çok saçma bir durum hani anladık oyun içindeki Gb yi silmek amaç ama bu da olmaz yani Mageler için oynamamak daha hayırlı olacak gibime geliyor artık.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Corbinal37TR View Post
    Hala mage oynayan insanlar kaldı mı oyunda. Genie de mage için alanla kesme eklenir ise, belki bir gün mage ile oynarım. Genienin bir gün lure yaptığını bütün yaratıkları toplayıp üstüne nova atabildiği gün geldiğinde, o zaman Genie Mage team leri oyunun kralları olacaklar.

Not: Hiçbir zaman Mage için geniede bir güncelleme gelmez.D Birde öyle birşey olursa forumda herkez Genie Mage Mafyaları slotları gasp etti diye. Binlerce forum sayfası açılır. Tam komedi olur.
    Arada Twitch YouTube vs gibi platformlara bak da Mage Teamlar varmı yokmu gör. Bu gidişle onu da bulamaz hale getirecekler.

Quote Originally Posted by hero1212 View Post
    Arada Twitch YouTube vs gibi platformlara bak da Mage Teamlar varmı yokmu gör. Bu gidişle onu da bulamaz hale getirecekler.
    Bir kaç kere baktım. Dedim nereye geldim diye. Millet birbiri hakkında konuşuyorlar. Sanki REALITY SHOW mu izlemeye geldim. Chat pencerisine baktım. Neler neler yazıyorlar. Zaten oyun hakkında faydalı birşey de yok. Bence o tarz video sitelerindeki oyun videoları, oyuna büyük zarar veriyor. Hep gördüğüm full itemli adamların itemsiz insanlara saldırması. Bunu izleyen oyun hakkında bilgisi olmayan birisi direk oyuna başlamaz, videolar TL olarak şunu aldık diye SHOW yapanlar var. Bilmem kaç paralık charım var diyenler. Ben genel platformdaki videolar için konuşuyorum. Birde bunlara BAĞIŞ atıp onları daha da zengin eden tayfa var. Birşey söylemiyorum. Adamlar işi bulmuşlar, tezgahı kurmuşlar. Gelsin bağışlar.