Results 1 to 7 of 7
    Member
    Class
    KO -> Rogue

Archer takı seçimi

Merhabalar
    Şu anda hali hazırda 81 lvl archerim var 12 senelik çarım. Ama takıları vs yeniden gözden geçirme kararı aldım.

İtemlerim şu şekilde.
    Myrhil +7 set
    Windforce +7 bombastic
    Takılar genelde old.

Ama yakında +3 foverin dual almayı düşünüyorum hem fiyatı açısındam hemde rol e verecek para yok ve defansı kapatmak açısından wf nin -70 def mevzusu yüzünden.

Para olunca küpeleri elf +2 filan yapacam.

Ama şu anda aklımı kurcalıysn konu şu
    Şu anda birde iron belt +0 var çarda
    Old elf belt var birde.

Şimdik diyorum ki sizce foverin +3 leri aldıktan sonra kalan az miktarda para ile priest pend. +2 filan mı alsam az daha para kasıp bir şekilde. ( gerçi o da çok zor pot parası bile çıkmıyor artık :/ ) yoksa iron neck +0 alıp ws lerde vs iron set mi taksam.
    Zira takılarım genelde old olduğundan dolayı cz de tek yememek için def e yöneldim.
    Ama bu seferde sanki ap çok düşecek gibi duruyor.

Açıkcası karar veremedim.

Siz ne önerirsiniz.
    Şu anda fov+3 ve iron beltin yanına iron neck mi almalı yoksa priest pend. +2 filan mı.

Ayrıca ek olarak iron belt yerine dex veren uygun fiyatlı hangi takı takmak mantıklı dragon filan mı yoksa %20 ap sekmemesi nedeniyle elf belt filan mı?

Önerilerinizi bekliyorum.

Birde şu elf beltin filan %20 ap sekmeme vs özelliği ne durumda çalışıyor mu o ?
    Biraz gezdim forumlarda halen tartışma sürüyor gibi kimi silahın ap sini arttırıyor demiş. Kimi sekmeyi azaltıyor demiş kafalar karışık.

Ki işe yarıyorsa o % . bende 10 senelik filan magic item var bir tane sanırım %60 ap veren belt var bi deneyim olmadı onu da

Önerilerinizi bekliyorum.
    Aslında para olsa hem iron neck hemde pp +2 veya +3 alacaktım ama şu an yetmiyor :/

Sizin önerileriniz nedir?
    Teşekkürler

cz çıkıosan neck şart. nerde farmlıon cz ise iron neckini al cz değil ise atak verecek bişiler al

oynama amacına göre değişir. damagem az olsun ama ayakta kalıyım dersen iron neck. ama okçu team var zaten uzaktan vurursunuz bir mage yada varior ptye yakalanırsanız her türlü düşerim alıyım bir en fazla dex veren neck olan amulet of dex i max hasarım olsun diyebilirsin benim önerim. ringler elf ring 3. belt elf belt 3. küperler coc 3 yada silver earring 3. vurduğunu hissettirir bu takılar. mtrlil 7 seti de sat 9fp set al 20 dex de ordan alırsın. resistleride coc dan al bence. hpyide valkrye setinden.

Senior Member
    Full3 yakında dizsen uzaktan 70 le filan warriorlar 700 priestleri 400 500 vuracaksın. Tek başına oynuyorsun sana tavsiyem ap ye çok takılma gücün varsa fov3 re3 wp3 al iron belt ztn varmış. En azından 5k hp olur. Uçlu 5 li girebilecek kadar yasar çarın.defans önemli. Achive dan 100 def açmaya çalış skill olarak ta 800 def ac bu kombinle 1800 civarı defans olur 800 def basinca 5k hp 1800 def ile warrior a bile 3 lü 5 li dayanırsın diye düşünüyorum.ama talia yapmanı tavsiye ederim. Yaygın silahlara karşı talia kesinlikle taşı.1v1 de ice lr at sonra karşı tarafın silahına göre mana 3 lü 5 li dal karşı tarafın manasını çekmeyi unutma bunu kombat ortasında yap ki karşı taraf pot basıp kurtaramasın.valkyre tak çünkü talia olunca kaçarlar.bu şekilde 1v1 de çoğu kişiyi item önemsemeden kesebilirsin. Wp az dex verir ama defans ve hp olarak gayet severim

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Teşekkürler arkadaşlar. öyle yapıyım o zaman. ap olarak dizdiğim zaman adamalr tek atıyor 3-5 li dalmak hayal oluyor. o zaman fov+3 ve iron neck alıyım. daha sonra para olunca dex e yönelik takılarıda yaparım küpe ve amulet of dex gibi. şu an en mantıklısı in dediğiniz gibi ayakta duramadıktan sonra bir anlamı olmuyor.

ek olarak evet 800 def açık hali hazırda talia armorlar vardı dd yi satmıştım ama bazıları halen duruyor. onlarda iş yapar cidden. pek kullanmıyordum hatta çöpe atacaktım o derece
    100 def i açamadım meleti ya. ama 12 senelik çar olduğundan dolayı seneden dolayı 90 def açılmış onu aktif edeyim üstüne en azında wf nin -70 def ini kurtarır.

tekrardan teşekkürler.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Kombinasyonunu karşı ırka uygun yapsan iyi olur. Sürekli bir ırkta oynuyorsan zaten kesinlikle karşı ırkı baz almalısın. Karşı ırkta çok okçu varsa iron set, mage çoksa eme yerine coc şart diye düşünüyorum.

Senior Member
    Bence okcu 3lu 5 lise herkesi kesebilir. Ama bi cp spike trust a ölüyorsa car 500 dex de olsa tat vermez özellikle okcu tim de pk atmıyorsanız hp def ve anti çok önemli. Çünkü bir çok kolsuz cp basıp max 3 skill vurunca kesemezse daha kesemiyor. Yanı asaslarin çok azı 3 sayfa skill vuruyor. O yüzden hp en azından 5.5 6k olmalı ki 800 def açınca carınız yatmasın diye düşünüyorum. Bunu 1v1 de talia ile sağlarsınız. Ama her zaman malice ye karşı dikkatli olun ezik bir bp malice atarsa size sizi keser. Sizin mana çekmeyi doğru zamanda kullanmanız çok önemli. Karşınızdaki asas 2 skill vurup münire asildiginda mana çekin böylece skill dahi vuramaz pot basmadan. Bp için size malice atınca uzaklaşıp uzaktan ice lr çalışın tutarsa yanına gelip 3 5 girin tam heal kaldırmaya yeltendiginde atarsanız heal de atak da yapamaz. Warrior u kesmeniz zor olur ss kalkan filan takarsa uğraşmayın bile mage etrafnizda dönerse ice lr tutturmaya çalışın onada mana çekerek dalmaniz lazım.
    Bunların hepsini uygulayabilirseniz benim düşüncem başarılı olursunuz tabi ben belli bir sınıfı oynayan biri değilim oyundaki tüm karakterleri denemiş oynamış biriyim yıllarca okcu oynamış arkadaşlar vae ise onların fikirleri daha doğru olabilir