Results 1 to 4 of 4

Sabit 120 fps almama rağmen...

Herkese iyi eğlenceler

Oyunda sabit 120 fps almama rağmen 1 hafta önce oyunda donmalar başladı ve an itibariyle cz town dan hob gobline yürümek 7 dk mı aldı
    pc min bu oyunda donma olasılığı 0 ancak teknik bir sebepten dolayı crash yiyor gibiyim. Aylardır hiç bir sorun yoktu son update le birlikte oyun oynanmaz hal aldı. Cs de bile fps im 350 nin altına düşmezken knightta yürüyemem garip. Not olarak şunu söyliyim oyun donuyor fareyi hareket ettirebiliyorum dc den konusuyorum ancak oyun ekranı olduğu gibi kalıyor oyun donuyor yani. Benzer durum yaşayan varsa yardımcı olursa sevinirim. Bu arada oyunu silip yeniden yükledim

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Skill barınızda etkinlikten kalma soğan ve patates gibi eşyalar varsa kaldırın, Magic Spell Increase Scroll varsa onu da kaldırın ve relog atıp tekrar deneyin.

Düzelmezse client'i denetim masasından tamamen uninstall yaptıktan sonra şu alternatif linkten son sürüm clienti indirerek temiz bir kurulum yapmayı deneyin;

Knight Online Alternatif Setup v2311

fps göstergesi nasıl açılıyor?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kem_Hj14ey7S View Post
    fps göstergesi nasıl açılıyor?
    Options penceresinin sağ alt kısmında Frame yazan değer oyunun anlık Fps değeridir.