Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Lightbulb Irk bastım 1 char human 1 char karus kaldı

View Ticket: ticket numaram

Irk bastım, ringli karus char aldım. Ring basılmıyor ,neyse 1 level char acip deniyim dedim, charı actım human acıldı, char normalde karusum ringli aldıgım charda karus cumartesi ticket attım hem 1 level actıgım charın silinip hem de ırk hatasının düzeltilmesini talep ediyorum anlayışınız için teşekkürler
    Last edited by NightOwl; 11-10-2020 at 06:52 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir ve bilet numaranızı paylaşmanız süreci hızlandırmayacaktır. Müşteri hizmetleri gerekli incelemelerin ardından biletinize mesai saatleri içerisinde ilgili kategoride bulunan yoğunluğa da bağlı olarak yanıt verecektir. Lütfen bu süre zarfında ek bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden, sabırla biletinize gelecek yanıtı bekleyiniz.

@nightowl anladım kardeşim belki daha önce başına gelip çözümünü bilen vardır diye de attım aynı zaman da ilk kez böyle bir şey gördüm

Junior Member
    Allah kurtarsın kardeşım zor ılgılenmezler.

sağol kardeşim

72 saat dolmak üzere ticket cevap yok

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by scubadiv3rtt17 View Post
    72 saat dolmak üzere ticket cevap yok
    Bilet gönderdiyseniz, var olan bileti güncellemeden veya yeni bir bilet göndermeden, sabırla bekleyiniz. Aksi taktirde gelecek olan yanıtın süresini uzatmış olursunuz.

İlgili kategoride yoğunluk varsa geç yanıt gelebilir.

Bir de bu tarz konular yapımcı firmaya gönderilirse, süreç daha da uzayabilir.

Senior Member
    Nickname
    sıradan bir oyuncu işte
    Class
    Mage
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Merhaba.

Keşke bana da olsa böyle bişi hem karus, hem human aynı hesap aynı sunucu ohh mis

@gamesdepot yeni ticket atmadım cevap'ta yazmadım dostum.. 72 saat içinde ticket cevap geliyor demişlerdi hala beklıyorum mesainin bitmesini

@aysun07 kanka iyi diyorsunda ringli char aldım ringi basamıyorum hangi ırk olduğum belli olmadığı için