Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 41
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Hı hı sorun mage değil. Konu başlığı "mage coins toplama" Bu olayı genelde mageler yapıyor diye rahatsızsınız. Ama dediğim gibi mageler AFK olmadan, mecbur elle toplayıp saatlerce pc başında durarak farm yapmak zorunda. Hem gören de 7 kişi her zaman bekliyormuş da sürekli kasabiliyormuş gibi anlıyor. O kadar kolaysa sen de yapabilirsin işte. Hem de 7/24. Topla 6 kişi koy slota, genie ile 24 saat kas. Bütün drop 1 kişide toplansın. Niye yapmıyorsun da mageler şöyle para kasıyor diye konu açıyorsun?

Bir de attığın videoyu bile izlememişsin. 8x PERİ varmış gibi noah gelmiyor. 8x noah peri var ve 10 k para geliyor öyle mi? Kişi başı noah peri ile 1,5 k para gelse 15 k gelmesi lazım. Demek ki öyle değilmiş. 1x peri + 8x dc preli parası geliyor. Bari doğru yaz... Noah peri ilk gelen saf parayı katlar. Bak bu fotoda da 7x charla noah peri yokken gelen coinsi ve 1000x patlayınca ne olduğunu görebilirsin. Senin mantıkla 8x noah periliymiş gibi gelse 1000x patlayınca 6 m gelmesi lazımdı. Sonuç olarak noah peri varsa sadece 1 kişiye gelecek parayı etkiler.

Bir de attığın videoyu bile izlememişsin. 8x PERİ varmış gibi noah gelmiyor. 8x noah peri var ve 10 k para geliyor öyle mi? Demişsin...
    Bak gengar 2. dc preli adam yanyana gelirse ikisine de zaten bir kişiye giden para kadar noah gitmez. Para ikiye bölünür. Bir dc preli adama slot tekken 4k veriyorsa 2 dc preli adam yanyaneyken 2k birine 2k diğerine gider... Eğer biri preli diğeri presizse dc preli adama bu sefer 3k olmayana ise 1k gider... Burda adam 1k gidecek tüm charlara 2k gidiyormuş gibi topluyor. Normalde o adamlara 2k gitmemesi lazım çünkü preleri yok ama toplayan onlarda dc varmış gibi topluyor...

Senior Member EraJacque16's Avatar
    mageler nova atamasın
    consume & adapt

Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    mageler nova atamasın
    Konuyu cıvıklaştırma.. Konunun magenin novasıyla ilgisi nedir???

Senior Member EraJacque16's Avatar
    coinsin uzaktan toplanınca tek kişiye gitmesinin mage ile ne ilgisi varsa o ilgisi var
    consume & adapt

Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    coinsin uzaktan toplanınca tek kişiye gitmesinin mage ile ne ilgisi varsa o ilgisi var
    Bu bence bir bug ve bu bugu fırsata çeviren tek klass mage

Ve çeşitli yollarla serverlardan gb silmeye çalışan yönetimin bütün stone golem slotlarında magelerin bu yöntemle serverlara fazladan (hakları olmayan) gb soktuklarını görmelerini istedim.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KaaiJeeN View Post
    Bir de attığın videoyu bile izlememişsin. 8x PERİ varmış gibi noah gelmiyor. 8x noah peri var ve 10 k para geliyor öyle mi? Demişsin...
    Bak gengar 2. dc preli adam yanyana gelirse ikisine de zaten bir kişiye giden para kadar noah gitmez. Para ikiye bölünür. Bir dc preli adama slot tekken 4k veriyorsa 2 dc preli adam yanyaneyken 2k birine 2k diğerine gider... Eğer biri preli diğeri presizse dc preli adama bu sefer 3k olmayana ise 1k gider... Burda adam 1k gidecek tüm charlara 2k gidiyormuş gibi topluyor. Normalde o adamlara 2k gitmemesi lazım çünkü preleri yok ama toplayan onlarda dc varmış gibi topluyor...
    Ben artmıyor demiyorum, bi kişide noah peri olması bütün partyde noah peri varmış gibi etki etmez diyorum. Sen 8x noah perili topluyor diyorsun ama öyle değil işte. 8x Premiumlu gibi topluyor ama tek kişide peri varmış gibi topluyor. Anlatmak istediğim bu. Sen aksini iddia ediyorsun ki bu da yanlış.

8 kişide noah peri olsa tek kişiyken 3 k gelen mobtan 10 k para mı gelir gözünü sevdiğim.

Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Ben artmıyor demiyorum, bi kişide noah peri olması bütün partyde noah peri varmış gibi etki etmez diyorum. Sen 8x noah perili topluyor diyorsun ama öyle değil işte. 8x Premiumlu gibi topluyor ama tek kişide peri varmış gibi topluyor. Anlatmak istediğim bu. Sen aksini iddia ediyorsun ki bu da yanlış.

8 kişide noah peri olsa tek kişiyken 3 k gelen mobtan 10 k para mı gelir gözünü sevdiğim.
    Sen periye takılmışsın güzel kardeşim anladım... Lakin orda senin de dediğin gibi 1x Premiumlu adam 8x Premiumlu adam gibi para topluyor.. Peri kısmında haklısın....
    Last edited by KaaiJeeN; 11-09-2020 at 06:08 PM.

Senior Member
    şu bugu kaldırsınlar bug işte böyle legal bişey olabilir mi oyunun yapacağı oldu 7 çar köşede oturtun uzaktan kutu toplayın hepsnin parası size gelsin diye sistem yapmış adamlar mage farmını düşünerek oldu bu bug işte oyunun hatası olmaması gereken birşey düzeltilmesi lazım

Senior Member
    MAGE ne alaka? Apostle'da bunu yapan WARRIOR var. Şu mage nefreti olanlardan bıktık bıktık.