Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 34
    Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KAYPUZZ View Post
    6x7=42x24= 1008 10 gb bırakıyor işte
    Ben gold premium ile 3 lü slotu 1 saat kestim 6m para aldım gold premiuma bile 24 saatde 8 9 gb atıyor slotların toplamı
    Sınavda kağıdımı dolu göstermeye çalışıyorumdur

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    6x7=42x24= 1008 10 gb bırakıyor işte
    Ben gold premium ile 3 lü slotu 1 saat kestim 6m para aldım gold premiuma bile 24 saatde 8 9 gb atıyor slotların toplamı
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Sınavda kağıdımı dolu göstermeye çalışıyorumdur
    He he güldürdün
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

jrler kapatılsın. 4000 silvery gem giriyor servere günlük 4000*3,5*30=420gb giriyor servera aylık.

hemi de 24 saatte değil bak maks 1saat 20dk min 20dk

geldim güldüm gidiyorum

Senior Member
    Arkadaşlar şunu belirtmek istiyorum. En isabetli rakamı tabi ki de NTTGAME bilir. Ben DC PREMİUM ile bir kaç kez test ettim DC PREMİUM baz alarak kendi tecrübemi kendi fikrimi söylüyorum. Beni eleştirenlerinde beni neden eleştirdiklerini son derece iyi anlıyorum. Çünkü orada çoğunlukla kartel diye tabir ettiğim asas arkadaşlar kasıyor. İstiyorlar ki ekmeklerine kan doğramasınlar. Ama şunu belirtmek istiyorum CZ deki bir çok farm slotu nerf yemiş saatlik cirosu 5M sabitlenmiş iken neden bu slot bu kadar ciro bırakıyor bunu belirtmek istiyorum. Çifte standart olmamalı madem farm bitirilmeye karar verildi. Bu slotun da mutlaka tıraş edilmesi lazım.
    Last edited by Klaslord; 11-09-2020 at 01:41 PM.

Senior Member
    Arkadaşım siz hasta mısınız yav? Bu oyunda hiç bir yerden para kasamayacaksak nasıl çar dizeceğiz? Yahu çar dizmek şöyle dursun pot parasını, pus parasını nereden çıkaracağız biz?? O kapatılsın, bu kaldırılsın diye diye oyununun iyice suyunu çıkardınız. Farm olmayacaksa alternatif üretin arkadaş nasıl item yapacağız biz??

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    günde 10 gbyi nasıl hesapladın ki o slotta hiç ks yemeden baskın yemeden kaç kişi kasabiliyor ? saatte 4-4.5m civarı bırakır tek slot . 6 slot 30m desen bile 1 günde 7gb felan yapar 6 slot için 7 gb sen birde eslantta ki dm dönenleri gör günde kaç gb kasıyorlarmış git bi öğren

Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 1Rajmataa View Post
    Arkadaşım siz hasta mısınız yav? Bu oyunda hiç bir yerden para kasamayacaksak nasıl çar dizeceğiz? Yahu çar dizmek şöyle dursun pot parasını, pus parasını nereden çıkaracağız biz?? O kapatılsın, bu kaldırılsın diye diye oyununun iyice suyunu çıkardınız. Farm olmayacaksa alternatif üretin arkadaş nasıl item yapacağız biz??
    Etkinliklere düzenli katılarak ayda 10-20 gb arası kazanırsın serverine göre değişir. Kas kas siteye sat mantığı mümkün olduğunca engellenmeye çalışılıyor işte

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Etkinliklere düzenli katılarak ayda 10-20 gb arası kazanırsın serverine göre değişir. Kas kas siteye sat mantığı mümkün olduğunca engellenmeye çalışılıyor işte
    Siteye satmayı engellesinler o zaman. Hem kc sattırıyorlar hem de ‘illegal’ dedikleri oyun parası satışına göz yumuyorlar. Desinler GB satan siteye kc satışı vermiyorum. Gör bak ne oluyor. Ntt burda hem benim işim görülsün hem de sizin işiniz deyip göz yumuyor.

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Klaslord View Post
    Arkadaşlar şunu belirtmek istiyorum. En isabetli rakamı tabi ki de NTTGAME bilir. Ben DC PREMİUM ile bir kaç kez test ettim DC PREMİUM baz alarak kendi tecrübemi kendi fikrimi söylüyorum. Beni eleştirenlerinde beni neden eleştirdiklerini son derece iyi anlıyorum. Çünkü orada çoğunlukla kartel diye tabir ettiğim asas arkadaşlar kasıyor. İstiyorlar ki ekmeklerine kan doğramasınlar. Ama şunu belirtmek istiyorum CZ deki bir çok farm slotu nerf yemiş saatlik cirosu 5M sabitlenmiş iken neden bu slot bu kadar ciro bırakıyor bunu belirtmek istiyorum. Çifte standart olmamalı madem farm bitirilmeye karar verildi. Bu slotun da mutlaka tıraş edilmesi lazım.
    işte budur.. ben yandim herkes yansın.. 3 gün önce biri fıkra paylaşmıştı işte bu örnek.. cehennemde Türklerin başına zebani gerekmiyor, onlar kedileri aşağı çekiyorlar diyordu..
    biraz düşün.. farm slotları eski haline gelsin desen daha iyi olmaz mı? herkes faydalansa desen daha iyi olmaz mı ???

Mastadon ROF atıyormuş öyle hesapladım bende arkadaşlar