Results 1 to 8 of 8

Thread: ares pazar

ares pazar

merhaba
    ares pazarında pazarımı tutan kimse yok ama bi adam durmadan içime pazar kuruyo sanırım sadece pazar tutmanın cezası varmış
    içime pazar kurmanın cezası yokmuş doğru mu ?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Sürekli kasıtlı bir şekilde nereye giderseniz üzerinize pazar kuruyorsa kuyruk gibi, bu durumda sizin oyun oynayışınıza zarar verdiği için cezai işleme girer. Videolu kanıt alarak Cheat Report bölümüne bildirirseniz incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Sürekli kasıtlı bir şekilde nereye giderseniz üzerinize pazar kuruyorsa kuyruk gibi, bu durumda sizin oyun oynayışınıza zarar verdiği için cezai işleme girer. Videolu kanıt alarak Cheat Report bölümüne bildirirseniz incelenmesini sağlayabilirsiniz.
    ilgi alaka için teşekkür ederim etiket atıyorum fakat farklı biri görürse de cevap verirse sevinirim

ring de karakter almıştım uygunsuz dil sebebiyle 2 kere mute yedim ," hesap sıfır"
    belli ki öncesinde ki sahibi de yemiş mute bu sebeple ben karakteri ringleyip satmak istiyorum job değişicem
    soru tam şurada ben yeni alıcağım karakteri ringlediğim de ve eski karakterimi sattığım da
    hesap yeni gelen karakterin siciline göre mi cezasını sürdürür "veya temizlenir" yoksa önce ki aldığım 2 ceza silinmeden yeni alıcağım karakter ile mi sürer

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

2 sorunuzu da yanıtlayayım,

Arkadaşımızın belirttiği gibi, sürekli ve kasıtlı olarak siz nereye giderseniz oraya gelip üstünüze pazar kuruyorsa; bir video çekerek Cheat Reports bölümüne iletebilirsiniz.

Diğer sorunuza gelecek olursak, yüzüklenen veya ismi değiştirilen karakterlerin sicilleri sıfırlanmamaktadır.

Bilginize,

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

2 sorunuzu da yanıtlayayım,

Arkadaşımızın belirttiği gibi, sürekli ve kasıtlı olarak siz nereye giderseniz oraya gelip üstünüze pazar kuruyorsa; bir video çekerek Cheat Reports bölümüne iletebilirsiniz.

Diğer sorunuza gelecek olursak, yüzüklenen veya ismi değiştirilen karakterlerin sicilleri sıfırlanmamaktadır.

Bilginize,
    skluckicim teşekkür ederim ilgili cevabın için
    o halde şunu anlamam gerekiyor açıklamandan
    alınan ceza hesabı değil "karakteri bağlar"
    bu gün 1 nickli karakterden aldığım ceza hesaba değil karakterin siciline işliyor ve 2. 3. diyerek ilerleyen artıran cezalar devam ediyor "ceza almaya devam edersek"
    yarın 1 nickli karakteri sattığımız da 2 nickli karakteri önceden mute cezası almış hesaba geçirirsek
    önce ki 2 nickli karakterin siciline orantılı ceza rütbesi geçerli olacaktır sanırım
    doğru mu anlamışım

cevap bekliyorum

henüz yanıt gelmedi muhtemelen biraz teknik bilgi olduğu için eski moderatörlerin cevaplaması daha etik olur

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Karakterin siciline işler ve ona bağlı olarak farklı cezalar alabilir. Aynı zamanda hesabın da ceza geçmişi görülebileceği için sorunlu, sürekli suç işleyen bir hesap GM inisiyatifiyle daha fazla ceza alabilir.