Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Buna katılıyorum. Forgetten templeda 2. oda açılabilir. Juraid mountainde Karus human ayrımcılığı yapılmayıp iki ırkta eşit sayılıp random partyler oluşturulabilir içeride nickler yazmaz sadece joblar gözükür ve herkes aynı şekilde görünür chaosdaki gibi. Bu şekilde ekipçe aynı saniye tıklayanların önüne geçilir daha rekabetçi jrler görebiliriz. Saçma gelebilir bir çoğunuza bende ekibimle tıklıyorum ancak bazı sunucularda 100-150 fark oluyor iki ırk arasında.

katılıyorum sana reis makroyu ayarlıyıp gidiyor sonra gelip itemini alıp gidiyor . buna biran önce çözüm yapılması gerekiyor .

Senior Member
    UTC FT den 10 dakika önce kayıt sistemi açılsın. Kayıt yaptıranlar arasından random (rastgele) seçim yapılsın. Hep aynı kişileri görmekten bıktık aylardır etkinliğe giremiyoruz

Senior Member
    Merhaba,

Böyle etkinliklere girmeden önce kuralların olduğu bir ekran olmalı. okudum anladım. gibi ibareler işaretlenmeli. npc de kurallar yazılmalı.
    JR etkinliği için daha çok bu kurallar geçerli olabilir.

Diğer etkinlikler için ise heleki UTC girişi JR gibi sırayla alması normal oyuncuların girişini de gerçekten sağlamış olur diye düşünüyorum.

Herkese İyi Forumlar,

Senior Member
    kesinlkle katılıyorum JR giriş sistemi gibi olmalı herkez düşünülmeli makro kullananlar degil.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Juraid ve ft içinKesinlikle katılıyorum. Yani girişlerin bdw gibi yapılması çok zor olmasa gerek. Ayrıca kime zararı olacak böyle bir şey yapmanın faydası olur. Pardon macroculara uymuyor.
    Last edited by NightOwl; 12-25-2020 at 11:50 AM.

jr ft ve utc etkinlikleri de chaos bdw royal gibi tıklanmalı