Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member

juriad montain(jr),forgotten temple,under the castle(utc)lere giriş sistemi

juriad montain(jr),forgotten temple,under the castle(utc)lere giriş sisteminin değiştirilmesini istiyorum,çünkü birçok kişi bu etkinliklerden mahrum kalıyor ve giremiyor.

Adam UTC saatinden 1 saat önce npcnin içine oturup makrosunu kurup gidiyor. saatinde gelip kutuları topluyor. Bence de UTC girişinin değişmesi lazım.

Senior Member
    niye bdw chaos mantıgı ile calısmıyor ki zaten .Bu sekılde olursa oyunun hangi sistemini bozuyor acaba

aslında bu ara gayet efektif ve hızlı güncellemeler yapabildiğini gördük nttgame in ama şu etkinliğe girişlerinde daha adaletli olmasını sağlıcak güncellemeler getirseler güzel olur.

Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Girişde bir problem yok herkes kronometre ile giriyor nasıl girildiğini bi araştır sen de girersin

Senior Member
    Quote Originally Posted by KAYPUZZ View Post
    Girişde bir problem yok herkes kronometre ile giriyor nasıl girildiğini bi araştır sen de girersin
    herkes girebilsin dedim. çünkü npc de bir yığılma oluyor.

Junior Member
    Kendin seri tıklamayı yada girmeyi beceremiyorsan bilgisayarın kötü de olabilir sırf senin için sistem mi değişecek gir youtube da videoları var

Senior Member
    -FT için mage arayan bir ekiple konuştum makro yoksa alamayız seni dediler.
    -Nick benzerliğinden FT giren magelerden biri beni ekip liderleriyle karıştırıp başka evde olduğunu makrosu olmadığını ve FT gelemeyeceğini söyledi.
    -FT giren oyundaki tanıdık magelerde kullan 2 senedir bir şey olmuyor bundan sonra olmaz diyor.

Elle giren yok böyle yerlere

Senior Member
    Bence utc ye ft ye girişler nasıl bdw ye chaosa tıklıyorsak öyle olmalı herkes eşit bir şekilde tıklamalı yoksa eliyle oynayanların işi çok zor

Senior Member
    Quote Originally Posted by azs123fv234 View Post
    Kendin seri tıklamayı yada girmeyi beceremiyorsan bilgisayarın kötü de olabilir sırf senin için sistem mi değişecek gir youtube da videoları var
    yeni bir bilgisayar almaya değmez bir etkinlik için.