Results 1 to 2 of 2
    Senior Member

Vicdan Sahibi Olan Mod ya da GM Ekibine.

Bu yazacaklarımda hiçbir şekilde boş yapmadan,herşeyi net bir şekilde söyleyeceğim.

1.ncisi bugün makrodan hapise atılmışım,işten geldiğimde öğrendim,baktım char hapiste,sorun yok doğru karar hapise atmanız,oyuna aykırı olan bir işlemde bulundum ve cezamı çekip,paşalar gibi 100 tl mi verip,hapisten çıktım.İsyanım yok.

Gelelim 2.nciye;aylardan beri paramun ekibini biliyorsunuz,burda hergün oyunu oynayan playerlar,mod ekibi,gm ekibi bunların makroyla kastığını apaçık biliyor.Ve genie farmı yapıcak arkadaşlar 2 kişi hadi bilemedin 3 kişi partide makrosuz mob kesilemeyeceğini de biliyor,mod ekibi de biliyor gm ekibi de biliyor.Bunlara neden işlem yapılmıyor,açık yüreklilikle soruyorum size,hatta bir ara expe ihtiyacım olduğu için bende girdim partiye paramı verip,dc olmuşum adam wp den rahatlıkla bana hacı kxpta oto party atma var seni ekledim yanıma gel alır seni diyor,bu kadar rahat bir şekilde yazılı kanıt nasıl verebiliyorlar?Lütfen beni aydınlatın ki,çifte standart olmadığını anlayalım şu oyunda.

Registered Users
    Gördüğüm kadarıyla bir hata yapmış ve karşılığını almışsın.

Her oyuncu kendinden sorumludur. Varsa eğer başka bir ihlal yapan, onların kararını da bırak GM ekibi versin. Tıpkı sana uyguladıkları ceza gibi.

Lütfen bundan sonra temiz oyun oynamaya özen göster. Konu yoruma kapatıldı.