Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 37 of 37
    Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    Bundan Sonra worm den Baslayarak Sirasiyla Tum canavarlara Yuzde Atilmasin bir bahane bularak Hergun Konu Acip Protesto Etsem Acaba Banlanirmiyim ?
    Spam ve trol konu sebebiyle banlanırsın yüksek bir ihtimalle Ha bi de asasa düzenleme getirdiklerini düşünerek yapıyorlar bunları proteston amacına ulaşır da yeni bir düzenleme yaparlarsa neyi bozarlar merak konusu

Senior Member RoronaoZoroo's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Daha güzel bir teklifim var bence rogue karakterini silsinler...

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by _EFSER_ View Post
    yahu arkadaş skillin adı %10 damage , sen hangi kafayla kaldırırsın bunu felo dahil soruyorum.
    Benim skillimin yeteneği bu.
    O zaman Felankora DB de atılmasın , Mageler seri 18 vuramasın , warriorda berseker 83 vuramasın.
    Bir şeyi nerfleyecekseniz eşit yapmanız gerek bunu.

Felonun canı çok fazlaysa bu benim suçum mu ?
    Canını 10 kat düşürüp , resistans ve defansını 10 kat arttırın , bunu da ben mi söyliyim size ? Bu kadar mı kafasız çalışıyor bu mgame ekibi cidden merak ediyorum.
    Haklı bir isyan

Konuyu açarken minik bir ironi içeriyordu. Fakat düşününce her boss türü moblardan % skilli kaldırılmışken deva için neden var. Skillin kullanımı sadece basic moblar için kullanılabilir duruma getirilmeli o zaman.

Joblar arası rekabet ile ilgili bir sorunum yok. Ne asas oynuyorum ne asas düşmanıyım. Her Jobun kendi aralarında üstünlüğü tabi ki söz konusudur.
    Fakat bosslara yapılan ataklar arasından asaslar kadar etkilenen farklı bir job yoktur. Bu konuda bir haksızlık söz konusu, bu değişmez bir gerçek.

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by lAMX View Post
    Merhaba,

Asaslara son darbenin vurulup Deva'ya atılan yüzdenin de kaldırılması teklifinde bulunuyorum.

Düşünceleriniz nelerdir ?

Teşekkürler.
    Sorry, 4 sayfa post olmuş okumadım ama, teklif baştankara
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Yoksa bu gece olacak olan güncellemede gelir mi ne dersiniz (:

xD son olarak CZ de yer alan Bifrost mobları ve Eslant quest bossları kaldı. Yapabilirsin sevgili nttgame. inanıyorum size <3