Results 1 to 8 of 8

Thread: Bilgi Yardım

Senior Member

Bilgi Yardım

Merhabalar;

2 Konuda Bilgilerinizi Rica Ediyorum.

1-) 2 Gün Önce JR De Silver Barımı Çaldılar, Ben Arkadaşlar Önlem Alsın Dikkat Etsinler Diye Oyun İçinde Gerekli Uyarıları Yapıyorum Da.
    Çalanlar Kral Diye Seçilenin Clanından Üstelik, Bunu Açıkça Forumda ifşa Edebilirmiyim Kimin Ne Dediğini Ne Yaptığnı Nickleri Clan İsmi Dahil Herkes Önlemini Alsın Diye ?

2-) Rapor için KSC Aldığımızda Sağ Üst Köşede Server ismi Görünür Olmalı ve Sağ Alt Köşede Saat Tarih Bilgisi Denilmiştir, Sağ Üst Köşede Sorun Yok Da Sağ Alt Köşedeki Kasıt , KSC yi aldıktan sonra alınan ksc numarasına atılan Tarih Bilgisi Midir Yoksa Başka Benim Bilmediğim Bi Alanda Tarih Kısmı Gösteriliyor Mu ?

Saygılarımla , Teşekkürler.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

1) Juraid etkinliğinde sıra kaydırmanın herhangi bir yaptırımı yok.

2)Forumda bu tarz ifşa konularının açılması forum kuralları gereği yasak.

Senior Member
    Anladım Yaptırım Olmayacağını Biliyorum Sadece Benden Sonra Başkalarının Hakkına Girip Hırsızlıklarının Önünü Kesmek Niyetinde Demiştim Zaten Ama Yasaksa Forumda Açmam Elbette Konuyu Açma Nedenim Bu Zaten.. Oyun içinde Yaptığım Uyarıların Herhangi Bir illegal Yasak Durumu Söz Konusu Mudur ?Olmadığını Varsayıyorum. Peki 2 Sorunumun Yanıtını Alabilirmiyim Zahmet Olmazsa ?

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Oyun içinde x şahıs sıramı kaydırdı demenizde bir sakınca yok ama işin içine küfür, hakaret girerse ve raporlanırsanız ceza alabilirsiniz.

Senior Member
    Oyun içinde, x Şahıs barımı çaldı , xx clanı hırsızdır , bununla ilgili dikkat edin yardımlaşmayın destek vermeyin önleminizi alın , hatta bu konuda destek veren 41 level adamı ve beni kötüleyerek bunlar bar çalıyor demiştir üstten asılsız iftiralara yalanlara aldanmayın, demişimdir. bunların yasak olduğunu zannetmiyorum ? varsa eksiğim beni düzeltin.

Ve hala 2.sorum ksc konusunda yardım alamadım zahmet olmazsa bilgilendirseniz memnun olurum

Senior Member
    Yani küfür değil ben sadece olup biteni ifade etmek adına konuşuyorum oyun içinde yine de varsa küfüre hakarete girecek bir kelimem bununla ilgili bana yardımcı olmanız bana fayda sağlayacaktır

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    itham etme vb. durumlara cr ekibi karar verir. Oyun içinde ekran görüntüsü alırken - tuşuna 2 kere bastığınızda sağ altta tarih bilgisi gözükmesi gerekir görseldeki gibi.

Senior Member
    Başkasının barını sıra kaydırıp üstelik bunu yaparken sözde sıra kaymasın gold bar düşerse diye periyi bizlere çıkarttırarak yapana hırsız demek itham mıdır yoksa olayın gerçeği midir anlamadım ? 2.sorunun cevabı düşündüğüm gibiymiş teşekkürler.