Results 1 to 6 of 6

OTP Kayıtlı Telefon No Hk.

Yav arkadaş öcelikle bilet atın felan diye çözüm sunmayın bilete cevap yıllar önceki numaramı geri almak gibi saçma bir çözüm almak ayrı dert bir sürü evrakla felan ugrasmama gerekıyormus ücretleri felan sıkıntılı. ben hesabıma giriyorum şifremi biliyorum ama bu otp koruması yüzünden hesabıma ulaşamıyorum numaramı telefonumu değiştirdim. otp tek kullanımlık şifrem yok hesap benim benim bak buraya konu acabiliyorum benim ya hesap neden yardım edilmiyor ya

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam. Öncelikle forum üzerinde hesap desteği sağlanmadığını hatırlatmak isterim. Aşağıdaki konu üzerinde bulunan şartları taşıyorsanız bu konuda 31 Aralık 2020 tarihine kadar destek verilmektedir. Şayet bu şartları yerine getiremiyorsanız tek çıkar yol eski numaranıza erişiminizdir.

ICS Telefon Numarası Desteği Hk.

Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Desteğin Verileceği Tarih Aralığı
    21 Ekim 2020 - 31 Aralık 2020

Numara Değişim Şartları
    *Hesabında NTTNow aktivasyonunun yapılmış olması
    *Sirius - Altar - Vega sunucularında en az 1 karakter oluşturulmuş olması

Bu şartların sağlanmadığı hesaplarda numara değişim hizmeti sunulmayacaktır.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Selam. Öncelikle forum üzerinde hesap desteği sağlanmadığını hatırlatmak isterim. Aşağıdaki konu üzerinde bulunan şartları taşıyorsanız bu konuda 31 Aralık 2020 tarihine kadar destek verilmektedir. Şayet bu şartları yerine getiremiyorsanız tek çıkar yol eski numaranıza erişiminizdir.

ICS Telefon Numarası Desteği Hk.
    Tamam şartları sağlıyorum sanırım nttnow nedir bilmiyorum ama açıklarsanız bende herşey açıktı onaylıydı herşey aktif
    ama aresteydi benim charım ares baska serverla felanmı birleşti bana bir yardım edin lütfen

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Desteğin Verileceği Tarih Aralığı
    21 Ekim 2020 - 31 Aralık 2020

Numara Değişim Şartları
    *Hesabında NTTNow aktivasyonunun yapılmış olması
    *Sirius - Altar - Vega sunucularında en az 1 karakter oluşturulmuş olması

Bu şartların sağlanmadığı hesaplarda numara değişim hizmeti sunulmayacaktır.
    Sanırım yeni diye tabi edilen Altar-Vega-Sirius sunucularından birinde karakter oluşturmadınız.

oluşturamadım giremediğim için ne kadar gereksiz bir kural bu böyle ya

UMUDUM o durumu bende yaşıyorum yapacak bişey yok bu oyun böle