Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

+8 üstü itemler no-trade olsun

İtemlerin TL ile alis verisi kapatılmalı. İtemler icin sitelerde deli gibi paralar donuyo. Oyuna yeni baslayanin parasiz biyere gelmesi imkansiz gibi bunun onune gecmek icin +8 itemlerden sonrasi no-trade olmali bence.
    Last edited by shell188; 11-06-2020 at 09:23 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Upgrade yaparken yakmalık diye tabir edilen eşyalardan kullanıp +8 +9 basan oyuncular var. Mesela ben Rogue harici başka bir sınıfın eşyasını basarsam çöpe mi atacağım?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Upgrade yaparken yakmalık diye tabir edilen eşyalardan kullanıp +8 +9 basan oyuncular var. Mesela ben Rogue harici başka bir sınıfın eşyasını basarsam çöpe mi atacağım?
    Yakmalığın hurafe olduğunu söyleyen de yönetim ama?

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Pazarda bu eşyalar satılıyor, alıp yakmalık olarak kullanan bir çok oyuncu var. Sizin hurafe olup olmamasını söylemeniz bu durumu değiştirmiyor. Kaldı ki upgrade konusunda talihsiz bir çok oyuncu var, bunlardan birisi de benim. Bugüne kadar şu eşyayı +8 +9'e bastım diyebileceğim bir eşya yok. Haliyle pazardan satın alıyorum. Bu oyunda herkes kendi eşyasını basıp kullanamıyor. Sözleşme kurallarına aykırı bir durum söz konusu diye legal oyunculara bu tür bir şart koşmak çok mantıksız olur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by shell188 View Post
    İtemlerin TL ile alis verisi kapatılmalı. İtemler icin sitelerde deli gibi paralar donuyo. Oyuna yeni baslayanin parasiz biyere gelmesi imkansiz gibi bunun onune gecmek icin +8 itemlerden sonrasi no-trade olmali bence.
    Şu ''oyuna yeni başlayanların parasız bir yere gelmesi'' olayı nedir? Nereye geliyor bir anlatın lütfen? Oyun oynuyorsun oyna geç.

+8 üstüne elit bir itemi trinasız basan var mı? Trina'yı neyle alıyorsunuz? 80-90m oyun içinde. Pazar kurabilmek, pazara bakmak, trade atabilmek için bile minik bir ücret ödediğin oyun.

Priestle mage chitin atıyorum önden ne olacak 9 olursa?

Böyle akıl dışı önerileri nerden buluyorsunuz?

Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Droplar düşürülmedi diyen yönetime, hayır düşürüldü diyen. Farm videosu attın gargoyle bile düşürüldü diyende sensin. Yönetime işine geldiği gibi inanıp inanmama tutarsızlığı
    Last edited by BlackMbaku; 11-06-2020 at 10:01 AM.

Şu oyun çok pahalı oldu. Deli paralar dönüyor. Şunu kapatın şu no trade olsun. Oyuna yeni başlayan oynayamıyor. İyi itemi olamıyor falan filan muhabbetleri iyice baydı. Oyun bana çok pahalı ve bütçemi aşan ekonomimi zorlayan bir oyun olmaya başladıysa bırakır boş vakitlerini eğlenceye dönüştürecebilecek başka oyunlar oynayabilir farklı etkinliklere yönelirim mesela. Knight Online oynamak için kimse kimsenin kafasına silah dayamıyor. Mageyim diyelim Elimde Weapon Breaker +8 war benim işime yaramıyor bunu satıp kendime staff ya da Armor alırım mesela. bunu herkes +9 a denemek için pazardan alabilir. +9 a geçerse ne güzel olur geçmezse sağlık olsun der yoluna bakar. Senin dediğin mantıkla bunu pazardan sadece Asas olanlar Asas olanın da +8 den +9 item denemeyi sevenler alırsa alır almazsa item elimde patlar acil item alınırcılar bayram eder. Ayrıca bu oyunda 150 defa jr kazanmış ama hala yamuk bow troll shell set ile oyun oynayan adamlar var. +9 Dragon Set +3 Takı +9 +10 itemler le pk atanların yayınlarını izleyip bu itemler ben de yok bunda niye var bunda da olmasın. Madem oldu satamasın bunları no trade olsun elinde patlasın diye konu açmayın yav

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Pazarda bu eşyalar satılıyor, alıp yakmalık olarak kullanan bir çok oyuncu var. Sizin hurafe olup olmamasını söylemeniz bu durumu değiştirmiyor. Kaldı ki upgrade konusunda talihsiz bir çok oyuncu var, bunlardan birisi de benim. Bugüne kadar şu eşyayı +8 +9'e bastım diyebileceğim bir eşya yok. Haliyle pazardan satın alıyorum. Bu oyunda herkes kendi eşyasını basıp kullanamıyor. Sözleşme kurallarına aykırı bir durum söz konusu diye legal oyunculara bu tür bir şart koşmak çok mantıksız olur.
    pazardan alıyorum derken? sözleşme sözleşme diye konuştuğunuz şey twichte canlı canlı tl ile tombala yapana item satana işlemiyor herhalde? steamkoda tlci kişiler gm kararıyla banlanıyor uskoda banlamıyor. açık açık mesajı silmeden tartışabilecek miyiz bu konuyu? yoksa kuzey kore mod online mı olacak?

Junior Member
    Mantığa uymayan bir istek bencede.Farklı şeyler taleb edilebilir ama bu gereksiz

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    En fazla sealed ozelligi getirilebilir

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ica_AvNKMVWm View Post
    pazardan alıyorum derken? sözleşme sözleşme diye konuştuğunuz şey twichte canlı canlı tl ile tombala yapana item satana işlemiyor herhalde? steamkoda tlci kişiler gm kararıyla banlanıyor uskoda banlamıyor. açık açık mesajı silmeden tartışabilecek miyiz bu konuyu? yoksa kuzey kore mod online mı olacak?
    Pazardan alıyorum, Moradon'da kurulan merchant sistemi. Örneğin,

Buy : Rogue Holy +8 Helmet

STKO'da USKO gibi NTTGame'e aittir. Sözleşme ve oyun kuralları aynıdır. Bu arada ben ağırlıklı olarak STKO kısmına bakıyorum, lütfen bu konularda insanları yanıltacak şekilde yanlış bilgiler vermeyiniz.