Results 1 to 6 of 6

Thread: Bdw

Exclamation Bdw

Arkadaşlar uzun zaman sonra oyuna döndüm ve hala bu BDW'de ilk karşılaşmada ölür ölmez çıkan zavallılar var çıktıkları halde aldığımız çok BDW oldu ancak ben hem kendi hem karşı ırktan oyuncunun bile bitmeden çıkmasını istemem bu oyunda bu kadar çabuk pes edicekseniz pk'da , savaşlarda vs. oynamayı unutun. Ayrıca nttgame'e BDW sırasında oyunu bırakıp çıkanları ceza olarak 3 defa BDW girişi yasaklansın, böyle birşey mümkünmü bilmiyorum ama sadece söylemek istedim. Her ne olursa olsun BDW eskiden beri en sevilen savaş yerlerinden biri burada bugüne kadar oynamış tüm arkadaşlara selam )

Senior Member EraJacque16's Avatar
    oyun kendisi atıyor bdwde
    consume & adapt

Senior Member
    yeni konu açmayayım bu arkadaşla aynı durumdan şikayetçiyim bugün adam ben çıkıyorum bu partiden bir şey olmaz yazıp çıktı her bdw de böyleleri denk geliyor bunun bir cezası var mı yetkili biri cevaplayabilir mi ?

Senior Member Vrij's Avatar
    Özgür seçime girer
    Zaten cıkmayıp townda dursa veya ölse kalkmasa 2. dk da moradona gider.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Quote Originally Posted by kasse47 View Post
    Arkadaşlar uzun zaman sonra oyuna döndüm ve hala bu BDW'de ilk karşılaşmada ölür ölmez çıkan zavallılar var çıktıkları halde aldığımız çok BDW oldu ancak ben hem kendi hem karşı ırktan oyuncunun bile bitmeden çıkmasını istemem bu oyunda bu kadar çabuk pes edicekseniz pk'da , savaşlarda vs. oynamayı unutun. Ayrıca nttgame'e BDW sırasında oyunu bırakıp çıkanları ceza olarak 3 defa BDW girişi yasaklansın, böyle birşey mümkünmü bilmiyorum ama sadece söylemek istedim. Her ne olursa olsun BDW eskiden beri en sevilen savaş yerlerinden biri burada bugüne kadar oynamış tüm arkadaşlara selam )
    Bdw ye tıklayanların çok büyük bir kısmı son saniyeleri bekleyip rakipsiz bir bdw gelsin diye uğraşıyor. Atıyorum 100 karus 30 human tıklamış. Humandaki bile rakipsiz bdw beklentisi ile giriyor bdw ye. Bdw basladığında Alt tuşuna basıor rakip varsa hiç hareket etmeyip ölü taklidi yapıor mesela. Aşağı inmiş olanlar kill falan alıorsa hemen koşmaya başlıyor ki bdw den atılmasın. Çıplak şekilde giren mi ararsın. Üzerine pot almadan giren mi dersin. Partydeki priestlere sw bile atmayıp koştur koştur Altarı almaya gidip tek z Ye gelip ölünce HEALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Diye bağıran mı ararsın Daha yanıp sönme efekti bile geçmeden +++++++++++++ acccccccccccccccccc diyen mi ararsın Toplu buff attığında silip Undy diyen mi Ara da 50 100 hp fark anca fark eder ama adam hala. Dışarda aldığı undy kadar canın bdw de de eklendiğini düşünüyordur. Sw atmaz üzerine cure almaz. Styx denen eşyanın ne işe yaradığını bilmez ama Bdw kaybedildiğinde Senin gibi priestin der ve saydırırlar Kısacası Bdw oyunun en ilginç etkinliklerinden biri. Zevk almak için giren kişi sayısı beleşçilik için girenin yanında çok az kaldığı için. Zevk almaya giren adam arkasındaki çıplakları yamuk bowluları mp rec li priest kitlesini görünce Alt f4 cekiyor haliyle

Senior Member angelrock's Avatar
    Eski yıllarda Bdw etkinliği ile ilgili bir çok arkadaşımız düşüncelerini dile getirdi eski monu sistemini daha çok sevdiğimizi yeni sistemden memnun kalmadığımızı yapımcı firmaya çoktan iletmiştir görevli arkadaşlar eminim ki. Özetle yapımcı firmanın yeni bdw sistemini yakın zamanda değiştirmeyecek gibi duruyor bütün gelişmeler incelendiğinde. Etkinliği ciddiye almayanlar konusunda şikayet eden arkadaşlara her zaman hak veririm bir yere kendi isteğimizle katılıyorsak o etkinliğe girmiş diğer arkadaşlarımızında keyif almasını sağlamak için canla başla çalışmalıyız. İtemim yok bahanesi yerine en az itemle en çok işi yapabileceğimiz karakteri yapılandırmalıyız. Örneğin bazen itemsiz priestler öyle bir db oynuyor ki Bdw maçını kazandırıyor geçmişte bunun bir çok örneğini yaşamış birisi olarak bdw etkinliğinde herkese keyifli oyunlar diliyorum.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT