Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Csw bifrost krowaz utc

2yil olacak nerdeyse ve hala bu etkinlikler israrla gelmiyor, nttgame oyuncu isteklerini yapimciya iletmekle yukumlu ve ben birsey göremiyorum. Nttgame sen niye varsin ? Ardreama 2kule eklemek icinmi ? Solucanin ttolun icinden cikan drobun yerini degistirmek icinmi ? Clan rengi parasi pelerini bunlarla ugrasmak icinmi varsin sen ? Ne icin varsin ? Oyuncu isteklerinin % kacini yaptin bu zamana kadar ? 1 , 2 , 3 ??????

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Ne oldu gelir kaynakların mı azaldı? Bence iyi olmuş güncellemeler keşke daha fazlası olsaydı.

Junior Member
    Quote Originally Posted by lllSepuLTuralll View Post
    Ne oldu gelir kaynakların mı azaldı? Bence iyi olmuş güncellemeler keşke daha fazlası olsaydı.
    Cehennemde yeni bir zebani işe başlamış. İlk gün kıdemli zebani tarafından gezdiriliyormuş. Her yerde dev, yüksek kaynar kazanlar içinde yanan insanlar ve her bir kazanın başında zebaniler varmış. Bizimki bakmış derin bir kazanın başında 5 zebani bekliyor.
    – Bu ne demiş ?
    – Bu Almanların kazanı, sürekli birlik olup yardımlaşıp üst üste çıkarak yukarıya tırmanıyorlar ve oradaki zebaniler de tırmananı tekrar aşağıya atıyor…
    Biraz daha ilerlemişler dev bir kazan daha. Başında 3 zebani bekliyormuş. Bizimki yine dayanamamış;
    – Peki burada niye 3 zebani bekliyor?
    – Bu da Amerikalıların kazanı, bunlar da arada yardımlaşıp çıkmaya çalışıyorlar ve görevli 3 zebani yukarıya çıkanı tekrar aşağıya atıyor.
    Bizimki bakmış bir sürü dev kazan ve her kazanın başında çeşitli sayıda görevli zebani varken ileride bir kazan var ki başında hiç zebani falan yok. Hemen atılmış;
    – Yahu bu kazanda niye görevli zebani yok, boş mu?
    Kıdemli artık bıkkın bir şekilde cevaplamış;
    – O Türklerin kazanı. Görevli zebaniye gerek duymuyoruz. Zaten içlerinden birisi çıkmak için çaba sarf ettiğinde diğerleri birlik olarak hemen onu aşağıya çekiyor.
    bak bu sen kardeşim

Senior Member
    Quote Originally Posted by Aslatar View Post
    2yil olacak nerdeyse ve hala bu etkinlikler israrla gelmiyor, nttgame oyuncu isteklerini yapimciya iletmekle yukumlu ve ben birsey göremiyorum. Nttgame sen niye varsin ? Ardreama 2kule eklemek icinmi ? Solucanin ttolun icinden cikan drobun yerini degistirmek icinmi ? Clan rengi parasi pelerini bunlarla ugrasmak icinmi varsin sen ? Ne icin varsin ? Oyuncu isteklerinin % kacini yaptin bu zamana kadar ? 1 , 2 , 3 ??????
    Ben oyuncu olarak bunların gelmesini istemiyorum. Eski serverlarda mevcut gidip orda oynarsın çok istiyorsan.

Şimdi başa dönelim bunu oyuncu olarak mı istiyorsun? Bu oyunu oynayan ve en zevk alınan zamanlar bu bahsettiğin utc krowaz zımbırtılarından önceki zamandı. Senin derdin az çok belli.

bence gelmesin ittifaklar pusuda bekliyor kimseyi kastırmıcaklar. 15 yıldır oynuyorum 1 kere krowaz haritasındaki moba atak yapamadım. çarlarım hep +8 +2 takılıydı ama sadece akşamları aktif olduğum için bu etkinliğe katılma hakkım yok ittifaklar tarafından belirlenen kurallara göre. 2 yıl yeni sunucularda 2 kanalda 7 24 bahçede full 9 full 3 oldular. şimdide krowz csw gelsin kimseyi kastırmıcaklar. bahhçeye yaptıkları güzel güncellemeleri yapmadan getirmesinler krowaz csw bf yi zaten ölü olan 3 yeni sw nin mezar taşını dikerler.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 321qqqx View Post
    bence gelmesin ittifaklar pusuda bekliyor kimseyi kastırmıcaklar. 15 yıldır oynuyorum 1 kere krowaz haritasındaki moba atak yapamadım. çarlarım hep +8 +2 takılıydı ama sadece akşamları aktif olduğum için bu etkinliğe katılma hakkım yok ittifaklar tarafından belirlenen kurallara göre. 2 yıl yeni sunucularda 2 kanalda 7 24 bahçede full 9 full 3 oldular. şimdide krowz csw gelsin kimseyi kastırmıcaklar. bahhçeye yaptıkları güzel güncellemeleri yapmadan getirmesinler krowaz csw bf yi zaten ölü olan 3 yeni sw nin mezar taşını dikerler.
    sende ekibini kur kas burada bari yapmayın kıskançlığa gerek yok

klasik nttgame cevabı ve ittifak üyesi cevabı. noldu nttgame ekibini kur karsısına cık diyordu niye bahçeye güncelleme getirdi ??? bazı oyunlar piyasa cıkcak diye mi acaba yoksa ittifaklar işşiz gibi 7 24 aynı moba vurup full item oldu bizim gibi akşaamdan akşama oynayan normal oyuncunun ekip kurup karşısına cıkamıcagını mı anladı? sana bu kadar cevap yeterli forum kurallarını aşamıyorum ama sende ittifak açlarındansın değilsen bile aynı kafada olduğun için bu oyunun kanser kitlesindensin...