Page 16 of 17 FirstFirst ... 614151617 LastLast
Results 151 to 160 of 167
    Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    [QUOTE=DiscoFareSi;2189721]
    Quote Originally Posted by SmallMage View Post

Sorun Clan anlaşması.

Sen savaş alanında karşı ırkla anlaşıp değerli yaratıkları keserken seninle aynı seviyedeki yada orta seviyedeki kişilerin o değerli yaratıkları kesmek isteyince hemen karşı ırktan arkadaşlarını çağırıp senin o değerli yaratıkları kesmene engel olup diğer partiye birşey yapmıyorsa ve bunu herzaman yapıyorsa.

Oyunun gidişatını etkiliyorsa ve karşı ırktan clanlar olsun kendi ırkından clanlar olsun o değerli yaratıkları keserken kendi aranızda OYUNUN KURALLARINDA OLMAYAN KURALLAR KOYUYORSANIZ EĞER. Bu durum oyuncuları etkiler etkiliyordu.

Bu sadece 1 tane örnek eğer gerçekleri görmek istiyorsan bazı forumlarda bunların oyunun gidişatını kötüye kullandığını çok iyi görürsün.

Bunun önüne oyun yönetimi geçiyor yavaş yavaş.
    söylediklerinde haklısın; seninde söylediğin gibi sorun değerli yaratıkları sadece takım halinde oynayanların kesmesi değil mi? karşı ırk ile anlaşanlarda var değil mi? sen slotlardaki dropları düşürürsen ve sadece oraları farm için bırakırsan eğer bu soruna neden olursun.. başka yerlerde de farm yapabilse oyuncular sorun kalır mı ? amaç sadece gb buda güçlü takımların ekmeğine yağ sürmüyor mu? 2009 aralık ayında oyunu koxper lar yüzünden bırakmıştım.. 2017 eylülde youtube da knight videolarına denk geldim.. bir kaç yayıncı arkadaş farm videoları atmış saatte 20-25m para kasıyorlar 1-2 günlük 3-4 saat lik farm ile itemlerini rahatlıkla diziyorlardı.. 5 günlük farm ile pre ve puslarını alabiliyorlardı..( hadi o zaman dolar 3-3,5 arası falandı.. şimdi fiyatlar arttı 5 günde çıkmaz da 8 günde çıkar 10 günde çıkar.. ama oyuncular itemede rahat ulaşır) 2017 de oyunu yükledim ismi güzel diye destanda başladım.. meger 5 yıllık sw miş ama bütün slotlarda exp party var farm yapanlar var anlayacağın hareket var.. ekimde slotlar nerflendi ama bu gün ile kıyaslanamaz.. günde 2-3 saat farm geceleride genie party exp.. düşün ki oyunda bu güne kadar sadece dkm yi erken yapayım diye. 1,5 senede çarı birşeye benzettim.. oyunda kazandığımı oyuna gömerek. preleri de 2 yıl cebimden alarak. şimdi sormak gerekiyor... slotlarda daha fazla farm imkanı olsa parası fazla olmayan öğrenciler, yada ailesinin yanında yaşayan parası sınırlı olan kişiler oyuna daha rahat başlamaz mı? yapılması gereken tek bir doğru var.. farm slotlarını çoğaltıp enflasyon yaratmak, bu pazarda item fiyatların artmasına sebep olacak ama oyuncular pot parasını düşünmeyecek.. expini rahat kasacak farmını rahat yapacak.. birde gm ler oyuna daha fazla vakit ayırıp macro ve koxp çarları affetmeyecek, bir sw yi turlamak en fazla 10 dakika sürer..saatte 1 bir sw ye 10 dakka ayırsın gm bak o zaman koxp macro ortada kalıyor mu? yeni oyuncu gelmeyen oyunlar ölür.. hayatın kuralı bu.. her gün birileri oyunu bırakır, ama oyuna yeni oyuncu gelmez ise oyunun tadı kalmaz...oyun zamanla ölür...
    Last edited by NightOwl; 11-07-2020 at 12:16 AM.

Yapılan onca tuaf saçma şeyler için. Teşekkürler..

Member
    Infractions
    0/1 (5)

Saçmaliiiiiiiiiiiik

Şu hayatımda gördüğüm en saçma eklenti rpr gelince ekstra 200 mana eklenmesi. Arkadaşım genie alıyorduk eyvallah bide şimdi genie hammer almak zorunda bırakıyorlar resmen
    Last edited by NativeBrutal; 11-06-2020 at 09:29 PM.

Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by can_7NJqGy3D View Post
    Şu hayatımda gördüğüm en saçma eklenti rpr gelince ekstra 200 mana eklenmesi. Arkadaşım genie alıyorduk eyvallah bide şimdi genie hammer almak zorunda bırakıyorlar resmen
    ya eslant mage farmerisin ya da slotda insanlara yük olmayı seviyorsun hammersiz genienin başka açıklaması yok bence

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Koreko sunucusundaki güncellemeleri de istiyoruz.

Andream / Base / Eslant boss / Delos Bunları kapatın. ( Emc / Lufer ) dahil.

Hiiiiiiiiiiiiiiiçç gerek yok buralara.

Junior Member
    O kadar yayıncı Youtube de Twitch platformunda agzına gelenı soyledı fakat benım burda yazdıgım mesaj sılındı

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by ZEF_4UTsCqeb View Post
    O kadar yayıncı Youtube de Twitch platformunda agzına gelenı soyledı fakat benım burda yazdıgım mesaj sılındı
    Forum kuralları gereği resmi forumda kural dışı mesaj atmak yasaktır.

Senior Member
    Nickname
    sıradan bir oyuncu işte
    Class
    Mage
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Kaul çıkartmak istediğim zaman direkt exp e ölü olarak gelmekte, farklı kaul ile deneme de yaptım o kaul da exp e ölü olarak doğdu % leri azalıyor bu arada oyunu yeniden yükledim yine aynı sorunu yaşadım ve bilet gönderdim benden başka bu tür bir sorun yaşayan var mı ?

* Petler NPC içine girdikleri zaman yaşanan NPC'ye tıklama sorunu düzeltilmiştir.
    Etrafta NPC yada Kaul u exp e öldürecek bir şey yoktur.

Efsane beklenen güncellemeler...