Page 17 of 17 FirstFirst ... 7151617
Results 161 to 167 of 167
    Junior Member
    Tam NTT guncellemeleri olmus. Bir sonraki guncellemede teleport gateden isinlanma ucretini 5, 10m e cekerler artik. Yakinda luferden linarta, lunar valleye kosarak gider millet.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Oyundan birşeyler yaparak karakterlerini güçlendirme peşinde olan oyuncuları paralı oyunculara daha da bi güzel yem etme güncellemesi olmuş. Basiti var genieyi kaldır lfc - emc - eslant droplarını eski haline getir kendi emeğiyle bir şeyler yapmaya çalışan oyuncular orada kassın ama yok genie sizin ekmek kapınız demi oradan gelen para asla göz ardı edilemez. İlk geldiğiniz dönemle şuan ki durumunuz arasında uçurumlar kadar fark var oyuncusunu düşünen yönetim gitti yerine oyuncusunu bezdirip bıraktırma peşine düşen yönetim geldi umarım bu hatalarınızı telafi etmek için geç kalmazsınız.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Junior Member
    [QUOTE=DiscoFareSi;2189721]
    Quote Originally Posted by SmallMage View Post

Sorun Clan anlaşması.

Sen savaş alanında karşı ırkla anlaşıp değerli yaratıkları keserken seninle aynı seviyedeki yada orta seviyedeki kişilerin o değerli yaratıkları kesmek isteyince hemen karşı ırktan arkadaşlarını çağırıp senin o değerli yaratıkları kesmene engel olup diğer partiye birşey yapmıyorsa ve bunu herzaman yapıyorsa.

Oyunun gidişatını etkiliyorsa ve karşı ırktan clanlar olsun kendi ırkından clanlar olsun o değerli yaratıkları keserken kendi aranızda OYUNUN KURALLARINDA OLMAYAN KURALLAR KOYUYORSANIZ EĞER. Bu durum oyuncuları etkiler etkiliyordu.

Bu sadece 1 tane örnek eğer gerçekleri görmek istiyorsan bazı forumlarda bunların oyunun gidişatını kötüye kullandığını çok iyi görürsün.

Bunun önüne oyun yönetimi geçiyor yavaş yavaş.

Bari madene magic hammer dropbu ekleyinde biraz olsun canlansın.

Son zamanlarda farmcılara saldırmanin fikir babası kim bilmiyorum ama oyuna verdiği zararın farkında değil sanırım. Areste son 2 hafta içerisinde o kadar kişi bıraktı ki oyunu. Biz oyuna oyuncu gelsin canlansın diye beklerken siz insanlara bu oyunu nasıl biraktiririzin peşindesiniz sanırım. Farmci farm yapamadiktan sonra neden DC preye para versin? Bunu hiç düşündünüz mü?
    Bazı yorumlarda farmcılara saldiranlari görüyorum.
    Gelin Arese bakın hayalet şehir gibi. Milet gelir akşamları 2 3 saat takılır gider.Neden böyle olduğunu oyunun sorgulaması gerekiyor.
    Şuanda her güncelleme her serveri farklı etkilemekte. Güncelleme yaparken eski ve yeni serverlerin durumlarını göz önünde bulundurmaniz gerekiyor. Örneğin Areste bütün cardinal slotları zaten boş idi arada bir orada dolanan görüyordum. Tuttunuz cardinal javelin değerini 100 coins ten 10 coinse düşürdünüz şaka gibi. Şimdi de 200 coinslik magic hammeri aof ye tasidiniz. 200 coinslik farm yapacak diye adam 300 k lik pot harcayacak orda. Öyle mi?
    Last edited by NightOwl; 11-15-2020 at 02:00 PM.

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by iicondemnedii View Post
    Son zamanlarda farmcılara saldırmanin fikir babası kim bilmiyorum ama oyuna verdiği zararın farkında değil sanırım. Areste son 2 hafta içerisinde o kadar kişi bıraktı ki oyunu. Biz oyuna oyuncu gelsin canlansın diye beklerken siz insanlara bu oyunu nasıl biraktiririzin peşindesiniz sanırım. Farmci farm yapamadiktan sonra neden DC preye para versin? Bunu hiç düşündünüz mü?
    Bazı yorumlarda farmcılara saldiranlari görüyorum.
    Gelin Arese bakın hayalet şehir gibi. Milet gelir akşamları 2 3 saat takılır gider.Neden böyle olduğunu oyunun sorgulaması gerekiyor.
    Şuanda her güncelleme her serveri farklı etkilemekte. Güncelleme yaparken eski ve yeni serverlerin durumlarını göz önünde bulundurmaniz gerekiyor. Örneğin Areste bütün cardinal slotları zaten boş idi arada bir orada dolanan görüyordum. Tuttunuz cardinal javelin değerini 100 coins ten 10 coinse düşürdünüz şaka gibi. Şimdi de 200 coinslik magic hammeri aof ye tasidiniz. 200 coinslik farm yapacak diye adam 300 k lik pot harcayacak orda. Öyle mi?
    bence farma karşı olan arkadaşları bir sw ye toplamak ve ares ile birleştirmek lazım.. cz de npt olsunlar diye

Junior Member
    Etkinlik süresince açık arttırmaya gelen eşyaların tamamı 1.000.000 Coin ile başlayacaktır. İbaresi neden %100 scrool için geçerli değil ? 3 haftadır %100 scrool için bekliyordum, bugün açık arttırmaya çıkacağı için iki tane mitril chechk hazırladım. Açık arttırtmayı açınca 40 gb fiyatı görüyorum. Bilgi alabilir miyim ?