Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Unhappy +11 shel setlerin botları ı karardı ....

üstümde +11 shel set vardı yan hesabımdada olan +11 shel setide 1 hesaba aktaram dedim 2 shel setiminde botu karardı 2 shel setinde bot parçasını ne oynatabiliom ne takabiliyorum yardımcı olursanız sevinirim ticket attım halde 8 gündür dönüş saglanmadı.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Öncelikle biletinizi ne zaman gönderdiğinizi ve hangi kategoriden gönderdiğinizi öğrenebilir miyim?

Ek olarak, biletlere "mesai saatlerinde" ortalama 72 saat içerisinde yanıt veriliyor. Bu süre ilgili kategorinin yoğunluğuna bağlı olarak değişebiliyor. Ayrıca müşteri hizmetlerinin hafta sonları çalışmadığını belirtmek isterim.

Junior Member
    knight bug kategorisinde gönderdim benden item aldım tarihi istediler yazdım ama 5gün. hiçbirşekilde cevap gelmedi. yogun olabilirsiniz haklısınız ama erken donus yaparsanız sevinirim
    Last edited by danker1353; 11-04-2020 at 05:03 PM.

Quote Originally Posted by danker1353 View Post
    knight bug kategorisinde gönderdim benden item aldım tarihi istediler yazdım ama 5gün. hiçbirşekilde cevap gelmedi. yogun olabilirsiniz haklısınız ama erken donus yaparsanız sevinirim
    Bu sebep ile bileti gönderdiğiniz tarihi iletmenizi rica ettim. Biletinizi yanıtladıktan sonra aynı şekilde kontrol edilmektedir. Müşteri hizmetleri çalışma saatleri hafta içi 10:00-18:00 arasıdır. Ayrıca 29 Ekim perşembe günü resmi tatil olduğu için müşteri hizmetleri çalışma gerçekleştirmemiştir. Bunun dışında belirttiğim gibi müşteri hizmetleri hafta sonu çalışmamaktadır ve bu süre ilgili kategorinin yoğunluğuna bağlı olarak değişebilmektedir.

Bu süre zarfında lütfen ek bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla biletinize gelecek yanıtı bekleyiniz. Müşteri hizmetleri gerekli incelemelerin ardından mesai saatleri içerisinde, ilgili kategoride bulunan yoğunluğa da bağlı olarak biletinize yanıt verecektir.

Anlayışınız için teşekkürler.

Junior Member
    teşekürler

manes serverinda oynarken karus ırkında bende de olmuştu relog atınca düzeldi

Junior Member
    malesef relog ws attım hiçbirşekilde düzelmiyor

Quote Originally Posted by danker1353 View Post
    malesef relog ws attım hiçbirşekilde düzelmiyor
    Son açtığınız konuya istinaden belirtiyorum, forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Durumunuz hakkında bilet üzerinden devam edebilirsiniz.

Junior Member
    Sorunum dÜzeldİ yetkİlİlere teŞekÜr ederİm