Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 41
    Sc siz asasla ayakta duramazsın. Heryer db. Sc derdi yokmuş. Sen single player oynuyorsun galiba bu oyunu

Senior Member
    Quote Originally Posted by deathlessgastly43 View Post
    bunları yazarken warrior hakkında da konuşman gerekmiyor mu descent ile anlık kaçış saglıyor bu hız farkıyla kaçmaktan daha seri gerçekleşen bir olay. Skillerinde sekme olayı yok. Kalkan takınca kalkanın defansından bile daha fazla defans alıp ölümsüz oluyor.SAY SAY ARTTILIR DAHA
    Konu başlığı warrior olsaydı onu konuşurduk. OKU sonra fikir belirt.

Senior Member
    Nickname
    MrsCoMpLiCaT3D
    Class
    Mage
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Konu başlığı warrior olsaydı onu konuşurduk. OKU sonra fikir belirt.
    Konuyu saptıran sensin, işlevsiz kimsenin kullanmadığı bir skilli öneriyle aktif şekilde kullanılabilmesi için ortaya koyduk. Hiç asas oynamadığın çok belli. Azıcık oynasan arada denk gelirdin 3 skillden 2sinin sektiğine
    Last edited by NightOwl; 11-07-2020 at 12:28 AM.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Rogueyi bitirmek için elinizden daha ne gelcek merak ediyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by IAntagonist View Post
    Konuyu saptıran sensin, işlevsiz kimsenin kullanmadığı bir skilli öneriyle aktif şekilde kullanılabilmesi için ortaya koyduk. Hiç asas oynamadığın çok belli. Azıcık oynasan arada denk gelirdin 3 skillden 2sinin sektiğine
    Oku dedik yine okumadan yazıyor.

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Bu kadar şeyi yaparken bir zahmet vurdukları seksin.
    Oku tekrar tekrar bol bol oku.

Senior Member
    Destan Serverinda Oynuyorum Evet itemli bir Asasim Evet malice li yakaladigim Warrior -Kurian -Priestlere 8-10k damage Attigim Oldu Dogrudur Ama bizim oynadigimiz Suikastci Sinifi.... Suikastimizi Duzenler Cikariz Kenara Bu isin Mantigi Bu!! Lakin Sc siz full pus Olmadan 3.5 k ap Nin Altindaki bir Asas Hic bir is yapamaz hic bir Pt nin arasindan Adami Alip Kolay kolay cikamaz Db yedigin Anda Paket olursun Ama Search kismindaki Konsantrasyon Skill i Cp ye Aktarilmalidir Kesinlikle Cunku Cp nin tutmama Özelligi war Ama skillerin Sekmemesi Lazim Cp Ayni sekil Tutmasin Ona bisey demiyorum ama Suikastci sinifi Karakter 59 damage vurmamasi Gerek Zaten Asas Oynamanin Bir mantigi. kalmadi Destanda Estlant Boss u gördugum zaman artik Pt me Haber vermek Yerine Ko discorddan Online olan Gm den Yardim isteyecegim Keza Artik Magelerden Ne felo alabilirim Nede Boss kesebilirim Cz ye gider mastadonda Takiliriz Yapacak biseyimiz Kalmadi Artik

Senior Member
    Nickname
    MrsCoMpLiCaT3D
    Class
    Mage
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    Destan Serverinda Oynuyorum Evet itemli bir Asasim Evet malice li yakaladigim Warrior -Kurian -Priestlere 8-10k damage Attigim Oldu Dogrudur Ama bizim oynadigimiz Suikastci Sinifi.... Suikastimizi Duzenler Cikariz Kenara Bu isin Mantigi Bu!! Lakin Sc siz full pus Olmadan 3.5 k ap Nin Altindaki bir Asas Hic bir is yapamaz hic bir Pt nin arasindan Adami Alip Kolay kolay cikamaz Db yedigin Anda Paket olursun Ama Search kismindaki Konsantrasyon Skill i Cp ye Aktarilmalidir Kesinlikle Cunku Cp nin tutmama Özelligi war Ama skillerin Sekmemesi Lazim Cp Ayni sekil Tutmasin Ona bisey demiyorum ama Suikastci sinifi Karakter 59 damage vurmamasi Gerek Zaten Asas Oynamanin Bir mantigi. kalmadi Destanda Estlant Boss u gördugum zaman artik Pt me Haber vermek Yerine Ko discorddan Online olan Gm den Yardim isteyecegim Keza Artik Magelerden Ne felo alabilirim Nede Boss kesebilirim Cz ye gider mastadonda Takiliriz Yapacak biseyimiz Kalmadi Artik
    güzel anlatmışsın dediğin gibi cpye eklenebilir bu özellik

Senior Member
    Quote Originally Posted by IAntagonist View Post
    güzel anlatmışsın dediğin gibi cpye eklenebilir bu özellik
    -Valla Hocam En guzel Bu sekilde Duzeltme Yapilabilir Tabiki Benim Görusum Bu Yanliz Bizim Asas Kardeslerimiz bu duruma Alisiklar Yillardir Sure Gelen bir olay bu skill sekmesi Ögrenci Bursunu Cekip Oyuna Yatiran bp Dedigimiz Str priestler Ki Kendi uydurmalari Bir Job bu En dusuk maliyetle farm Atmak dertleri Egri oturup Dogru konusalim Bu sekilde 3-5 k damage yedikleri icin biraz Serzeniste Bulunmuslar ama Priest sinifinin Atacker olmasi int priesttir bunuda Belirteyim Parayi Basipta Farm atan Adamda Mp rec murky Takan varrior dur Bu iki grup Surekli Assasin den sikayet ede ede Durumu bu hale getirdiler Buda bir Sorun Degil Biz Pk Atmak icin oynayan kitleyi Dusunmeleri Gerek Cok vuruyor diye Spike i Yuzde 500 den Yuzde 400 e dusurduler Onada ses etmedik Ama Tum Assasin Sinifini grev Yapmaya Davet ediyorum Yuzde Skillimizin Yerine Spike i eski haline Getirsinler Yoksa Her yer warrior mage okcu Olacak

Senior Member
    -Artik Bu saatten Sonra Asas Oynayan Adam Sadece Pk icin oynayan adamdir Bu yuzdende Tum Adamlarin Bu Konuya Özen Göstermesi ve sesimizi duyurmamiz Lazim Neredeyse Diger Tum joblar Avantajli bir sekilde Baska Baska Slotlarda Farm Atabilir Ama biz anca Mastadonda Takiliriz Oda Okcu Yoksa Tek bir yetkili Cikipda Asas burda Rahatca Farm atabilir Diye Konusamaz.! Mademki bunlar bitti Asas Sinifina Kastigi Np karsiligi Sc pathos Veya Valkrie Verilmesi Gerek Zaten Np de bir ise yaramiyor Bari bu Job u oynayan birine Faydasi olsun Premium Zaten Aliyoruz

Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    -Artik Bu saatten Sonra Asas Oynayan Adam Sadece Pk icin oynayan adamdir Bu yuzdende Tum Adamlarin Bu Konuya Özen Göstermesi ve sesimizi duyurmamiz Lazim Neredeyse Diger Tum joblar Avantajli bir sekilde Baska Baska Slotlarda Farm Atabilir Ama biz anca Mastadonda Takiliriz Oda Okcu Yoksa Tek bir yetkili Cikipda Asas burda Rahatca Farm atabilir Diye Konusamaz.! Mademki bunlar bitti Asas Sinifina Kastigi Np karsiligi Sc pathos Veya Valkrie Verilmesi Gerek Zaten Np de bir ise yaramiyor Bari bu Job u oynayan birine Faydasi olsun Premium Zaten Aliyoruz
    asas farm amaçlı bir sınıf değil zaten. bunu bilmen gerekir.