Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 38
    Junior Member

Kasımda Aşk Bir Başkasır.
    Photoshop Cs6 kullanılmıştır.

Sirius- Hayati Tehlike

Junior Member
    Moradonda başlamıştı hikayemiz pazar yine kalabalık insanlar ellerinde satabilecekleri ne varsa dizmişti pazara ve bağırıyorlarda en güzel kıyafetler, takılar, silahlar pazarı kaplamıştı insanlar bir telaş içerisinde o pazardan bu pazara hızlı bir şekilde dolaşıyordu o an onu gördüm tezgahında büyü tozları, kitapları ustalık parşömenleri satıyordu. O bir insan büyücüydü ben ise orc bir okçuydum uzaktan izlemeye başladım ardından heyecandan tezgahına çarpmamak için kendime bir swift attım. Tezgahına doğru giderken bir orc warior bana omuz attı. Sendeledim ama yere düşmedim bana omuz atan kişi moradonun elit pazarcısı BarraBarra’ydı. Hemen kendisini düelloya davet ettim ve yüksek sesle bu işi burada yapacağız BarraBarra diyerek haykırdım. BarraBarra ise ben bir inn hostese gidip geliyorum bekle burada dedi. Tamam diyerek beklemeye başladım o sırada o insan büyücü rüyalarımı süsleyen dişiliğiyle beni savunmasız bırakan tatlı cadı yanıma geldi ve ben BirruBarra kaçsan iyi edersin yoksa abim seni öldürecek nasıl abin oluyor sen humansın o orc dedim o ise parayı bulduktan sonra çok değişti ırk bile değiştirdi ondan nefret ediyorum hemen benimle gelmelisin dedi. Bende düellodan kaçmanın mantıklı olacağına kanaat getirdim hem ilk başta amacım onunla tanışmaktı şu an ise moradondan beraber uzaklaşıyorduk Folk’a yakın bir yere kadar beraber uzaklaştık derken biraz benim evimde saklanabilirsin dedi evi bulcanlar ve gavoltların arasında kalan yerde biyerdeydi. Biraz burada kal benim moradona dönmem gerek pm geldi toplu item alacakmış birisi dedi ve gitti. Çok şaşkın bir haldeydim akışına bırakmıştım evin içinde dolaşıyordum salondaki eşyaları inceliyordum. Derken dışarıdan sesler duydum BirruBarra’ydı bu abi dur evime böyle giremezsin diyordu. Derken kapı açıldı karanlıkta kalan gözlerim bir anda kamaştı parıltılı kıyafetler giyen eli oraklı bir babayiğit üstüme geliyordu. Herkes bizi bekliyor hazırlan ve yukarıdaki arenaya gel bir daha uyarmam dedi. yutkunarak bekle geliyorum abi dedim. Aşık olduğum kızın abisiyle ölüm dövüşüne girmiştik hayatımda inanılmaz gelişmeler yaşanıyordu. Hemen clanımızdaki abilere pm attım abi ben bittim dedim yardım edin KenanKomutan clanımızın başkanı hemen pm attı buyur Fatih dedi. abi BarraBarra diye bir adam var benim adımı bükecek yardım et. Sakin ol Fatih geliyorum dedi. Çok severdim canıma abimi dedi sen dur Fatih senin daha iron setin tamam değil ben atarım vsyi dedim Kenan abi olur mu ? Det!! Bu sana tek atar dedi. Bende iyi git telef ol dedim. KenanKomutan 2 tane yedi yattı. Kenan abi öldü o öldü bu öldü biz hala Moradon’da gatede millete trade atıyoruz.
    Last edited by NightOwl; 11-10-2020 at 06:45 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Axeel420 View Post
    Moradonda başlamıştı hikayemiz
    Merhaba,

Etkinliğe görsel çalışmalarınız ile katılabilirsiniz.

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Etkinlik hakkında bilgi almak için tıklayın!

Junior Member

Destan / FieryMrsBoooM

Altar - MageBiri

Junior Member

SIRIUS - JHoNDamariS
    Last edited by mertjjr; 11-30-2020 at 04:50 AM.

Junior Member

ARES - Hugpsyca

Junior Member
    Destanda gözüpek karus kıtlığı oldugunu kimse söylemesede.
    bu karusların pek azı okçu kadar azimlidir
    boyunun 2 katı yay taşıyan bu kararlı karus
    yıllar yılı kalbinin asil sahibi oldugu söylenen dillere destan
    humaniçesini aramaktadır.
    efsaneye göre bu humaniçe yayının içindeki gizli gücü ortaya çıkarıp karus ları
    layık oldugu gerçek muhteşemliğe taşıyabilecek tek kişi.
    ronark landın bakılmadık tek köşesini bırakmamasına rağmen.
    okçunun bütün çabaları şimdilik boşa çıkmışa benziyor
    çoğu kişi aşkından umudu çoktan keserdi
    ama çoğu kişide bu azimli kahramanın cesaret ve kararlıgından eser yok.

sıradan bir kasım günü okçuya haber uçuran sevimli çocuk
    humaniçenin bifrost adı verilen yerde tutsak oldugu duyumunu iletti.
    okçu sundires rabinonun yanına koşarak gitti.
    rabino okçuya onu kötü büyülerden koruyan cure pot ve düşmanını savunmasız bırakan styx lerin en iyilerini verdi.

rabino yıllarca humaniçenin nasıl kurtarılacağını biliyordu ama okçudan saklamıştı.
    ve itiraf etti humaniçe 7 büyülü taşın birinde tutsak idi ve taşların generatörde kırılması gerekiyordu
    bunu duyan okçu çılgına döndü ve alel acele koşmaya başladı
    arkasından bağıran sundires rabino heeeey wolf ünü unuttun...!! dedi
    Okçu gururlu ses tonu ile benim atack scroll um var diyerek yoluna devam etti

okçu akıl hocası elrod un yanına giderek bifrost hakkında bilgi aldı
    akıl hocası elrod oraya yanlız giremeyeceğini ve içerinin çok tehlikeli oldugunu söyledi.

okçu bir yolunu bulmalıydı ne yapıp edip bifrosta girmeliydi
    bir kaç başarısız denemenin ardından bifrosta giren okçu 7 ölümcül mobu öldürerek
    taşları ele geçirdi ve genratör e götürdü

ve nihayet humaniçe kurtulmuştu karus ırkı sonunda muhteşemliğine kavuştu ve okçu sonsuza kadar mutlu yaşadı.

server destan
    nick numarimami
    Last edited by COMPACTABLE; 11-19-2020 at 04:59 AM.

Member
    Nickname
    sevgivarsahayatanlamlı
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

kader onları jr etkinliğinide tanıştırmıştı..önce arkadas olarak devam edip muhabbetin sevgiyle süslenmesi ve duygusal hislerin artmasıyla... aralarında aşk başlamıştı.. ama durumları evlenmek için yeterlı değildi jr etkınlıklerınde bir gün zengin olup lufer kapısından raonda yaptıracakları evlerine gideceklerdi.. ve beklenen hayal gerçeleşti diz çöküp evlılık teklıf etti sosyal mesafeyi koruyarak...o anı resimlemek bu olsa gerek... <3

SUNUCU : VEGA
    NICK : leydkezban

url : https://hizliresim.com/HEIyLi
    Last edited by vitalitty; 11-21-2020 at 05:13 PM.

Head Hunter ownely's Avatar
    Class
    KO -> Rogue

SUNUCU: ALTAR
    NICK: 3Dx

Oyundan aldığım ekran görüntüsü: https://i.hizliresim.com/VVq5Ml.jpg

Concept Artist olarak katılabiliyoruzdur umarım Oyunu şuan aktif olarak oynarken, her oyundan çıktığımda görüyordum etkinlik banner ını, merak edip baktım ve eğlendim yaparken 2 saat kadar sürdü. Başarılar dilerim.
    Last edited by ownely; 11-27-2020 at 01:43 PM.