Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Pus fiyatları hakkında yetkililerin sessiz kalması

Merhaba
    Öncelikle pandemiden sürecinde olan biz oyuncuların mali durumları hepimizin taktirinde çok kötü şuanda kimimiz işine dönsekte çoğunluğumuz hala işine başlamadı ve başlayanlarda eski maaşlarını alamıyorlar iş olmadığı için ülke ekonomisi ve kur fiyatları her geçen günü bırakın her saat artarken neden puslarda fiyat dengesi sağlanmıyor. 20yıla yakındır biz oyuna değer verip premium ve her türlü pusu alıp oyunu yaşattıysak bu pandemi sürecinde neden mgame bi kere bize değer verdiğini gösterip pus fiyatlarında indirime gitmiyor özellikle oyunun nerdeyse en Yüksek oyuncu sayısına ulaştığı bu zamanlarda

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Gerçekten ben de bunu merak ediyorum. Neden hiçbir gm bu konuda yorum yapmıyor ? Pus’a indirim yaparlarsa sizin maaşınızdan mı kesecekler ?

Junior Member
    İndirim yapılmasa bile en azından pandemi bitene kadar premium süreleri ve pus süreleri 40-45güne çıkarılabilir indirim yapmak çok zorsa

Senior Member
    Ben hiç umut etmiyorum pus indirimi falan sanmıyorum yani hiç değilse şu günlerde günlük giriş etkinliği veya başka bir etkinlikle desteklense oyuncular iyi olur ama bunu biz düşünüyoruz sanırım ancak . TL fiyatlandırması yapılması herkeze yarar ama ticari bir kaygı yok gibi geliyor bana mecburen premium almadan devam edelir

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Mevcut Konu üzerinden fikirlerinizi belirtmeniz daha sağlıklı olacaktır.