Results 1 to 6 of 6

karakter nick sorgulama

hesabımın id şifre mail her şeyini unuttum ama nicki hatırlıyorum. bu nick ile bana mail adresimi hatırlatabilir misiniz?

kanka sıfırdan başlamak istemiyorum ya kim uğraşacak. aklıma gelen idleri deniyorum ama zor :/

Senior Member Cem_'s Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ima_XANqPy7B View Post
    hesabımın id şifre mail her şeyini unuttum ama nicki hatırlıyorum. bu nick ile bana mail adresimi hatırlatabilir misiniz?
    Şimdi ben oyunda efsaneleşmiş sunucusu nick'i çok iyi bilinen bir kaç karakter adı versem bu hesaplara ait kullanıcısı ve firma dışında kimsenin bilmemesi gereken bilgileri versinler mi yani ?

Bence vermezler ve de vermemeliler. Bence hesabımıza ait bilgileri ( Kullanıcı adı, şifre, e-posta adresi vb ) saklı tutmak biz kullanıcıların sorumluluğunda olmalı. Bunlardan biri eksik iken diğer ikisinin bilgisi verilerek zaten işlem yapılabiliyor.

Quote Originally Posted by Cem_ View Post
    Şimdi ben oyunda efsaneleşmiş sunucusu nick'i çok iyi bilinen bir kaç karakter adı versem bu hesaplara ait kullanıcısı ve firma dışında kimsenin bilmemesi gereken bilgileri versinler mi yani ?

Bence vermezler ve de vermemeliler. Bence hesabımıza ait bilgileri ( Kullanıcı adı, şifre, e-posta adresi vb ) saklı tutmak biz kullanıcıların sorumluluğunda olmalı. Bunlardan biri eksik iken diğer ikisinin bilgisi verilerek zaten işlem yapılabiliyor.
    tamamda knk bomboş char. bir kez 400 cash aldım hepsi o. trade acık bu yüzden istiyorum. ha bide sms'i actıgıma gore telefonum kayıtlı sistemde. yardımcı olabilirler bence

Registered Users
    Selam,

Hayır, bu konuda sana kimse yardımcı olamaz.

Sadece karakter nickiyle hesaba ait özel bilgileri istemek, doğrudan güvenliği suistimal etmek olur.