Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 48 of 48
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Şşt 15 senedir knight online drop listesi gizliliğini koruyor ve öyle devam edecek
    Last edited by DXDODOXD; 12-18-2020 at 12:49 PM.

Junior Member
    Nickname
    CxMage
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DeathForce
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cev_G1fxqbQm View Post
    Üstad sana birşey sormak istiyorum.
    Mesela bir serverde +9 raptor yok ama +9 shard çok diyelim.
    +9 raptor basma şansı +9 shard basma şansına göre daha mı fazla?

Birde mesela eskiden +8 basma şansı %3 dü.
    Trina alınca %4 mü oluyor? Yoksa daha mı fazla?
    Kaç eşyadan kaç adet olduğu önemsiz, alakası dahi yok. Trina ise +5'e kadar %100, +5ten sonraki seviyeler için şansı arttırmakta. Fakat bu şans toplama işlemi ile değil, mevcut geçme oranına etki etmekte. Yani, +8'den +9'a velev ki %1 şans ile geçiyorsa, bu %1'in, %30'unu alırsın ve toplarsın, şansın %1.5 falan olur yani. Gidipte %1 + %30 = %31 şeklinde etki etmez.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    DC flashı %100 yapınca her kestiği mobdan kesin drop alacağını sanan, azımsanmayacak bir kesim var oyunda. Keza her atılan reste dropların daha da düşürüldüğü varsayımına girmiyorum bile. Bu yazdığım örneğin upgrade oranı versiyonu da var tabii ki. Durum böyleyken yüzdeleri paylaşmak, yeni bir kaos yaratmak olur diye düşünüyorum. Çünkü oyuncuysanız eğer kağıt üzerinde yazana değil, oyun içerisinde tecrübe ettiğinize bakarsınız.

Bırakalım algoritma kısmı sürpriz olarak kalmaya devam etsin.
    Bir matematik mühendisi olarak yüreğim sızladı bu açıklamayla birlikte.
    Bilinçsizce ve şuursuzca belirsizlik içinde tüketen bir oyuncu kitlesi istiyoruz deseydiniz daha net anlaşılır bir açıklama olurdu her kesimce.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    saçma bir yonetım var malesef nttgame de

Senior Member BraveBoss's Avatar
    Race
    El-Morad
    Oyuncuların bilmesi gereken bilgiler güncellemeler sonrasında yönetim tarafından paylaşılmaktadır.

Senior Member Sarcophagus's Avatar
    Nickname
    911
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Kendileride bilmediği için laf çeviriyorlar başka açıklaması yok

Junior Member
    Heryşeyı gectım TL ödıyerek aldıgımız bir premium var ve bu premiumun özelligi drop oranlarini %100 oranında Arttırdıgı yazıyor şimdi para vererek aldıgım bir urun hakkında bıle bılgı sahıbı olamıcaksak bu nasıl bir iştir? bu %100 oran kacın %100 ü %1 olan drop oranınımı %100 arttırıyo %10 olan drop oranınımı upgrade dı oydu buydu bunları gecdım burda para vererek satın aldıgımız bir urunden bahsedıyoruz bunun daha acıklıyıcı daha kesın ve net bılgılerını telep etmemız kadar normal bişey olabılırmı? ex pre alıosun ex oranını kac arttırdıgı sabıt bellı bunu farklı pre kullanan kısılerle 30sn ıcınde denıerek rahatca gorebılırsın. war pre nekadar np artısı sagladıgı bellı sabıt ulaşılabılır bır bılgı. DC pre nın neden hangı oran uzerınden %100 artıs sagladıgı gizli? Bunun tek acıklaması var yönetım bu oranlarla sureklı oynadıgı ıcın bu rakam kullanıcılara verılmıyor dusuncesı yerlesıyo butun oyunculara bunun ıcınde kımseyı suclıyamazsınız

droplar belli zaman aralığında azalıp çagalır siz hala fark etmedinizmi.. bazen itemler gecerken bazende gecmez.. upgradelerinın basarılı oldugu zaman diliminde kutularınızı kırdırın mesala..durumu fark edeceksınız..