Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 48
    Senior Member
    Nickname
    TORCHl
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Drop Listesi ve Upgrade Oranları

Drop Listesi ve Upgrade Oranları neden biz oyuncular ile paylaşılmıyor?

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Biz keşfedecekmişiz. Öyle diyorlar.

kesin bilgi olarak sunu soyleyebilirim +4 e gecme orani ile +7ye gecme orani ayni

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Quote Originally Posted by lAMX View Post
    kesin bilgi olarak sunu soyleyebilirim +4 e gecme orani ile +7ye gecme orani ayni
    Bunun % 100000 olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam .

Banned
    drop list yaratıklarında yüzde kaç bunlar açıklanmalı bence upgrade zaten saçma sapan bişey sanki bir orana bağlı değilmiş gibi

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lAMX View Post
    Aynı mı? +4'e geçme oranı +7'ye geçme oranından daha düşük bence.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Neden yok sorusuna en güzel cevap: Küçük çapta bir kıyamet kopar, buralar alev alır Bir de nedense -her ne sebeple olursa olsun- oyuna ne zaman reset gelse, vaziyet daha da berbatlaşıyor. Her defasında, her şeye en baştan başlıyoruz, tam güzelleşmeye başlıyor hop reset

Bu hisse kapılan bir tek ben değilimdir herhalde.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Registered Users
    DC flashı %100 yapınca her kestiği mobdan kesin drop alacağını sanan, azımsanmayacak bir kesim var oyunda. Keza her atılan reste dropların daha da düşürüldüğü varsayımına girmiyorum bile. Bu yazdığım örneğin upgrade oranı versiyonu da var tabii ki. Durum böyleyken yüzdeleri paylaşmak, yeni bir kaos yaratmak olur diye düşünüyorum. Çünkü oyuncuysanız eğer kağıt üzerinde yazana değil, oyun içerisinde tecrübe ettiğinize bakarsınız.

Bırakalım algoritma kısmı sürpriz olarak kalmaya devam etsin.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    DC flashı %100 yapınca her kestiği mobdan kesin drop alacağını sanan, azımsanmayacak bir kesim var oyunda. Keza her atılan reste dropların daha da düşürüldüğü varsayımına girmiyorum bile. Bu yazdığım örneğin upgrade oranı versiyonu da var tabii ki. Durum böyleyken yüzdeleri paylaşmak, yeni bir kaos yaratmak olur diye düşünüyorum. Çünkü oyuncuysanız eğer kağıt üzerinde yazana değil, oyun içerisinde tecrübe ettiğinize bakarsınız.

Bırakalım algoritma kısmı sürpriz olarak kalmaya devam etsin.
    2 gün önce gargoyle farkında 3 saatte 15 bes 16 md aldım. Dün hiçbir şey alamadım. Bunu nasıl bir algoritmaya bağlıyorsunuz ? Ayrıca 2 gün önce birisi gargoyle dropları çok yüksek diye konu açmıştı. Ne tesadüf ki o konudan sonra droplar böyle oldu. Sanki gizli bir el gelip gargoyle dokunmuş gibi....

Registered Users
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Ayrıca 2 gün önce birisi gargoyle dropları çok yüksek diye konu açmıştı. Ne tesadüf ki o konudan sonra droplar böyle oldu. Sanki gizli bir el gelip gargoyle dokunmuş gibi....
    İşte ben de tam olarak bundan bahsediyorum. Discord'da arama kutucuğuna gargoyle yazıp, bugüne kadar yapılan konuşmaları inceledim az önce. Temmuz - Ağustos ayından bu yana gargoyle droplarının düşürüldüğünden dert yanmış oyuncular. Ama sen 2 gün önce konu açılmıştı, ondan sonra droplar azaldı diyorsun. 2 gün öncesine kadar sen iyi drop alıyorduysan peki o zaman diğer oyuncular neden 3-4 aydır drop alamıyoruz yazıyorlar?

Tam olarak söylediğim şeye geliyoruz; oyuncu kağıt üzerinde yazana değil, oyun içerisinde tecrübe ettiğine bakar. Bu sebepten yüzdelerin paylaşılması bu konuların sonunu getirmeyecek, aksine daha da artacak.