Results 1 to 5 of 5

Hybrid View

Sadece pus indirimi istedik server kapasitelerin mii kıstınız...

Pus indirimi istedik sadece hani pandemi dönemi bazı insanlar işsiz ortalık karışık, hani bazı insanlar evde vakit geçiriyor oyun oynamak istiyor ve aylık 250 300 tl premium parası veremiyor. Türkiye'nin hali ortada ve sizler bu konuda bir çalışma yapmanız gerekirken allah allah ne hikmetse bir anda server kapasitesi düşüyor serverlara preliyken sıra saymaya başlıyor ve presiz girilmemeye başlıyor. Bunların hepsi son zamanlarda olmaya başladı. Sebep nedir? Son günlerde pus inidirimi yapılsın baskısı mıdır? Bu konuda aydınlatırmısınız? Ama lütfen server kapasitesi düşürülmemiştir demeyin bunu görebiliyoruz.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Server kapasitelerinde herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. Özellikle yeni sunucularda yoğunluk bulunmaktadır. Bağdaştırdığınız konular ile bazı sunucularda premiumlu oyuncuların da sıra beklemesi çelişmektedir.

Senior Member
    Bu vatandaş pus fiyatları ucuzlasin diye oyuna giriş sayısını azalttığınızı mı sanmış?
    Yoksa fiyatları kisacaginiza oyuncu girişini mi kistiniz demeye çalışmış
    Yoksa ne demeye çalıştığını sizde mi anlamadınız?

Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Bu vatandaş pus fiyatları ucuzlasin diye oyuna giriş sayısını azalttığınızı mı sanmış?
    Yoksa fiyatları kisacaginiza oyuncu girişini mi kistiniz demeye çalışmış
    Yoksa ne demeye çalıştığını sizde mi anlamadınız?
    Server kapasitesi düşürüldü muhtemelen premium varken bile sıra sayıyor bunu diyorum bunun nesini anlayamadınız onu anlamadım bende. Sebebini soruyorum neden bi anda pre varken bile sıra saymaya başladı ne olduda son 1 haftadır sıra saymaya başladı. Bunu sorguluyorum.
    Last edited by DonJose; 11-02-2020 at 08:17 AM.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Uzunca bir süredir "Free User" yani premium üyeliği olmayan oyuncular için olan limit hiç düşürülmedi, aksine hep en üst seviyede tutuldu. Her platformda olduğu gibi yaz döneminde oyuncu sayısı azalır ve kış dönemine geçişte bu sayı artar. Premium üyeliğinize rağmen sunucunun sıra sayması, bu artıştan kaynaklıdır.

Bilginize,