Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

Aldığım Ceza Hk.

Kolay gelsin. Durduk yere hapis cezası aldım, oyunda koxp makro kullanmadım. Genie bile kullanmadım. Kaç gündür elle uğraşa uğraşa emek veriyorum.
    Dürüst olayım sadece manticore slotunda birine küfür etmiştim, küfürün cezası hapis değil diye biliyorum. Küfür dışında yasak olan hiç bir eylemde bulunmadım. Karakterimin yanlışlıkla hapise atıldığını düşünüyorum. Lütfen yardımcı olun.

Senior Member
    Makro kullanan herkes eliyle oynadığını iddia ediyor zaten. Hapis cezası makro kullanımında var yanlış bilmiyorsam.

Junior Member
    Kardeşim tekrar söylüyorum yasak program kullanmadım. Küfür yüzünden mi oldu onu bilmek istiyorum. Seneler sonra başladıgım oyunu tekrar bırakmak zorunda kalacağım hem de yapmadığım bir eylemden ötürü.

Senior Member
    Küfürün cezası mute. Yanlışlık olmuştur diyorsan burdan hesap desteği vermezler. Ticket at derler.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Disiplin Zindanı cezaları özellikle tekrar tekrar kontrol edilerek verilmektedir hata payı neredeyse %0'dır. Ama siz yine de tamamen suçsuz olduğunuzu düşünüyorsanız son bir detaylı inceleme yapılması için Destek Ekibine KO Ban/Jail/Unblock kategorisini seçerek itiraz bileti yollayabilirsiniz.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Disiplin Zindanı cezaları özellikle tekrar tekrar kontrol edilerek verilmektedir hata payı neredeyse %0'dır. Ama siz yine de tamamen suçsuz olduğunuzu düşünüyorsanız son bir detaylı inceleme yapılması için Destek Ekibine KO Ban/Jail/Unblock kategorisini seçerek itiraz bileti yollayabilirsiniz.
    Laptop aldım yeni. İkinci laptop olarak. Laptopta sadece Knight online kurulu. Çara girip sadece maden yapıyordum. Zindana atıldım. Bilet attım. Bana 3.parti yazılım kullanmışsınız dedi. Tekrar ediyorum laptop yeni ve içinde KO’dan başka hiçbir şey yok. %0 da iyiymiş.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Laptop aldım yeni. İkinci laptop olarak. Laptopta sadece Knight online kurulu. Çara girip sadece maden yapıyordum. Zindana atıldım. Bilet attım. Bana 3.parti yazılım kullanmışsınız dedi. Tekrar ediyorum laptop yeni ve içinde KO’dan başka hiçbir şey yok. %0 da iyiymiş.
    Siz böyle söylüyorsunuz tamam ama belki de IP'niz ortak ve hile kullanan birisiyle çakışmış olabilir, hile bu laptopta değil aynı IP'deki başka pc de kullanılmış olabilir, VPN açmış olabilirsiniz gibi gibi seçenekler çok yani.

Senior Member Vrij's Avatar
    Bazı küfürlere bende olsam hapis atarım yani, kendime edilenlerden biliyorum,
    kimseye bulaşmam, gelir bulurlar, sınav simülasyonu ya )
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member Vrij's Avatar
    Bişi hatırladım, şeriflik varken, JR girdik adamın biri başladı bana küfretmeye,
    tronda banlatıgımız kxperlerden biridir dedim cevap vermedim.
    Ama nasıl adi küfürler, bitmiyor ((
    Şeriftim gizliydik o zmn, adamı rapor ettim, normalde küfür hapis değildi ama dedim Rabbim beni onaylar
    Biribirimize sorgusuz kefil odugum arkadsım hmn onayı yapıştırdı tabii, adam partyden uçtu
    Kader bu ya 2 gün sonra adamla aynı JR deyiz yine, şans.
    Çıt nedir çıkarmadı, kuzu, dersini almış ta ediyor ezber olmuş.
    o zmnın jaili şimdikinin bin beteri, bin kişi ks, sorry ama hesabımızı verces ahirette İnşallh bklm, off
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Siz böyle söylüyorsunuz tamam ama belki de IP'niz ortak ve hile kullanan birisiyle çakışmış olabilir, hile bu laptopta değil aynı IP'deki başka pc de kullanılmış olabilir, VPN açmış olabilirsiniz gibi gibi seçenekler çok yani.
    Knight oynuyoruz diye vpn kullanmayacak mıyız? Oyun mu oynuyoruz hayatımıza sınırlamalar mı getiriyoruz anlamadım. Zaten hakkımı yediniz. Saçmalık!