Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Merchant Pazar Kapalı Olması Sıkıcı Olmaya Başladı

Merhaba Arkadaşlar. (DÜŞÜNCELERİM)

Önçelikle Şu Trade Merhant Olayi Moralimi Cok Bozmakta. Neden Derseniz kimse 5 Npoint için trade açmakla uğraşmaz yeni başlamış bir oyuncu böyle bir sistem var diye oyun oynamaz. zevk almaz. bu adam knight onlineye yeni başladiysa bu oyunu oynamaz. ben bile bu yönden oyunu bırakacak seviyeye geldim denemediğim şey kalmadi 5Npoint için. Gidip 400 cash cekmek istemiyorum bir trade icin 10.5 TL vermem ben buna. 1 tane değilki. pazar karakterimiz var mage aciyoruz bilmem onu kasiyoz bunu kasiyoz hepsine cash cekiceksek ohooo ooo ölme eşeğim ölme.

5:Npoint 1 SMS
    Yapmasaydiniz? biz gönderseydik size siteden verdiğiniz bir kodu sizin X.X.X.X Numarali sisteminize biz gönderseydik Onaylasaydık olmazmıydı? 40 Kuruş Zarar Etmemiş Olurdunuz Bir Oyuncudan.!

XSahış: yav birader git orda free npoint var yap aç bu kadar cimriysen.... sende!(diyenleri duyar gibiyim)

FREE Npoint

Gelelim şimdi bedava yani FREEEEE denilen Npoint'e.. BEDAVA... BEDAVA...

bakiyorum Spo.....pay'a siteye +50* puan diyor kazanmak istiyormusunuz diyor.
    -bi bakiyorum altına 10 Tl lik alışveriş yap 50 npoint kazan diyor.

yav senin sitene girip 10TL alısveriş yapacağıma gidip 10.5TL ye cash cekerim, Eğer para Vereceksem.

Ve bu Pazar Kapali olması Olayi ilk Aklımıza geldiğinde "Vay be Birader 5Npoint Bir Pazar Açmak ilerde ne yapacaklar acaba." Demedinizmi.? (ESKİ OYUNCULAR)

Düşüncelerimdir.
    Çok Dikkatli Yazdım. Kimseyi Kırmamak için.
    Genel Tartışma Konusu Ve Yorumudur.
    Teşekkürler. Herkese.

Birde Şunu Unutmuyalım.. Bu Oyunu Çöplükten Var Eden Nttgame'dir.

Senior Member uykucusirin's Avatar
    Nickname
    ManCoVeR
    Class
    Warrior
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    Sms yapmayanların buy pazarlara tradesi açık acilen onlarında kapatılması gerek.

Hesaplarını bağlayacak telefonu kalmamış arkadaşın, galiba multici basıyo yarygarayı derim sms olayı işe yarıyor gibi birilerini durturmuş.

Oynamayı seviyosan çarına hesabına değer veriyosan tabiki sms yapar tradeni açarsın.

Junior Member
    Quote Originally Posted by uykucusirin View Post
    Sms yapmayanların buy pazarlara tradesi açık acilen onlarında kapatılması gerek.

Hesaplarını bağlayacak telefonu kalmamış arkadaşın, galiba multici basıyo yarygarayı derim sms olayı işe yarıyor gibi birilerini durturmuş.

Oynamayı seviyosan çarına hesabına değer veriyosan tabiki sms yapar tradeni açarsın.

"5:Npoint 1 SMS
    Yapmasaydiniz? biz gönderseydik size siteden verdiğiniz bir kodu sizin X.X.X.X Numarali sisteminize biz gönderseydik Onaylasaydık olmazmıydı? 40 Kuruş Zarar Etmemiş Olurdunuz Bir Oyuncudan.!"

diye yazmıştım demekki okumamışsın sadece konu başlığı için girip yazıp cekip gitmişsin.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    adam haklı pazar kurmak parayla olmasın free2play ' se gösterin free npointlinizi

Quote Originally Posted by priest1147 View Post
    adam haklı pazar kurmak parayla olmasın free2play ' se gösterin free npointlinizi

tam muhalif adamsın valla

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Bu kural hile yapan oyuncular çok olduğu için getirildi ve yakında belki buy pazarda tamamen kapatılabilir. Çok abartılacak bir ücret olduğunu sanmıyorum.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Senior Member _W0LF_'s Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    US->Ares
    Race
    Karus
    Kural gayet faydalı. Umarım yakında buy pazar içinde bu kural getirilebilir.

Bu oyunu ciddiye alıp oyanacak kişi bir şekilde cash alır. Aksi taktirde oyunda bi yerlere gelemez.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Almış olduğunuz 400 N-point'ten geriye kalan 395 puanı PUS sekmesinde değerlendirerek pazarınızda daha kolay oyun parası kazanabilirsiniz. Bu sistem hizmete girdiğinde ücretsiz olarak sunulmuştu fakat bunu suistimal eden illegal oyuncular olduğu için 5 n-point gibi sembolik bir ücretlendirme yapıldı. Ayrıca sms doğrulaması yapılmış hesapların hesap aitliğini ispatlamak telefon numarınızı da kullanabilirsiniz.

Tags for this Thread