Results 1 to 10 of 10

Thread: OTP Hk.

OTP Hk.

Bu sabah tsde konuşurken clandan arkadaşım oyuna girerken otp istemedi, normal girdi dedi.

Az önce ben de oyuna girerken benden de otp istemedi.

2mizin de otpsi aktif. Sanırım bir açık olabilir, lütfen kontrol edin.

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Hangi sunucuda oynuyorsunuz, ayrıca OTP sorgusu açık değil mi?
    Arkadaşım ve ben Altarda oynuyoruz. Sabah onda istemedi, şimdi de bende istemedi.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    Arkadaşım ve ben Altarda oynuyoruz. Sabah onda istemedi, şimdi de bende istemedi.
    Kısa bir video alarak özel mesaj ile iletmeniz mümkün mü?

Senior Member
    Kuzenim de söyledi vegaya girerken Otp istemedi abi dedi bende nasıl olur yeni swlerde otp zorunlu dedim. Valla istemedi dedi..

OTP sorguları açık ve buna rağmen oyuna giriş esnasında OTP sorgusu gelmiyor ise;

- https://otp.nttgame.com/ adresinden Hesabım sekmesi altında "OTP Doğrulayıcıyı Kaldır" seçeneğine tıklayarak OTP'yi deaktif ediniz.
    - Tekrardan OTP hizmetini aktif ediniz ve yeni OTP ID ve Auth Code bilgisi ile AnyOTP aktivasyonu yapınız.
    - OTP sorgusunu oyun için tekrar aktif ediniz.

Ayrıca, dilerseniz konu ile ilgili OTP > ICS / OTP kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

Senior Member
    Bunu hep yapmıyor arada bir girişlerinde denk gelmiş, yani bugüne kadar 2 kez olmuş..
    Sürekli olsaydı dediğinizi yapabilirdi ama arada bir oluyormuş..

Kısa bir video alarak özel mesaj ile iletmeniz mümkün mü?
    Sadece anlık olarak 1 kere istemedi. Sonrasında relog attığımda istedi. Yani arada bir istemiyor sanırım. Sürekli olan bir durum değil.

Durum tam olarak nasıl gerçekleşti? OTP tek kullanımlık şifresini girdikten sonra kullanıcı adı veya şifre yanlış uyarısı ile karşılaşıp, kullanıcı adı ve şifrenizi düzenleyerek tekrar giriş yapmaya çalıştığınızda mı böyle bir durum oldu yoksa direkt olarak tek seferde OTP kodu sormadan mı giriş yaptınız?

Durum tam olarak nasıl gerçekleşti? OTP tek kullanımlık şifresini girdikten sonra kullanıcı adı veya şifre yanlış uyarısı ile karşılaşıp, kullanıcı adı ve şifrenizi düzenleyerek tekrar giriş yapmaya çalıştığınızda mı böyle bir durum oldu yoksa direkt olarak tek seferde OTP kodu sormadan mı giriş yaptınız?
    ID şifre girdim, otp ekranı gelmeden server ekranı geldi. Arkadaşıma da böyle oldu. Bugün 2mize de 1er defa oldu.