Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member NeedB's Avatar
    Mod efendiler yanlış bilgi vermeyin lütfen

Set olarak giyince yaratıklara vurduğun damage %5 düşer. Zamanında sanırım Clutaah sormuştu. Herhangi bir hata olmadığını ve özelliğin değişmeyeceği söylenmişti.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    Mod efendiler yanlış bilgi vermeyin lütfen

Set olarak giyince yaratıklara vurduğun damage %5 düşer. Zamanında sanırım Clutaah sormuştu. Herhangi bir hata olmadığını ve özelliğin değişmeyeceği söylenmişti.

Cok komik değil mi knk ben mage için yapıyorum set yapıp MP bonus basıp kullaniyim demiştik ben ne düşündüm olay neymiş ben sanıyorum damage artırır olaya bak mantığıkla düşünmüştüm aslinda

Senior Member
    özellikleri shell ile aynı sadece +7 ve üzeri olunca ekstra özellik geliyor.
    damage to monsters %5 decrease
    yaratığın sana vurduğu damageyi %5 düşürüyor örnek: yaratık sana 800 vurdu diyelim set olunca 40 daha az vurur yani 760 damage.
    dn: +8 set olunca yüzde artıyor mu onu bilmiyorum ama item decrease değil de gold star gibi increase olsa daha iyi.

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by Arasibbbb View Post
    özellikleri shell ile aynı sadece +7 ve üzeri olunca ekstra özellik geliyor.
    damage to monsters %5 decrease
    yaratığın sana vurduğu damageyi %5 düşürüyor örnek: yaratık sana 800 vurdu diyelim set olunca 40 daha az vurur yani 760 damage.
    dn: +8 set olunca yüzde artıyor mu onu bilmiyorum ama item decrease değil de gold star gibi increase olsa daha iyi.
    "Damage from monster %5 decrease" yazsaydı haklı olurdun. Herkes bir yerinden düzeltmeye çalışıyor, özelliğin bu kadar kötü ola bileceğini kabullenmek istemiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    "Damage from monster %5 decrease" yazsaydı haklı olurdun. Herkes bir yerinden düzeltmeye çalışıyor, özelliğin bu kadar kötü ola bileceğini kabullenmek istemiyor.
    Şurda halen daha net bı açıklama yapabilen yok be kardeşim

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Deahtt2603 View Post
    Şurda halen daha net bı açıklama yapabilen yok be kardeşim
    Kardeş damage azalttığı falan yok olympiada setim vardı zamanında tam tersine senin damageini düşürüyor o set. "Draki" oyundaki şeylerin hatalı versiyonunu yaratan bir kule. Bu yüzden o set de hatalı.

Moderatör arkadaşları anlayamadım. Hepsi başvuru yaparken über süper düzeyde İngilizce bildiklerini yazmıştı, bu kadar iyi İngilizcesi olan insanlar "damage to monster" ibaresini bile nasıl çeviremez anlayamadım. Ya burayı çeviremiyorlar ya da decrease ne demek onu çeviremiyorlar...

Senior Member
    Bilgi için teşekkürler dostum sağolasın . Bana böyle net bilgiyi verebilecek biri lazımdı . O zaman GM arkadaşlar bi vakitte inceleyebilirse sevinirim çünkü emek harcayıp farmda kastigim busslara yazık edicektin

Junior Member
    buna harcanan buslara yazık olur. troll set buna on basar 0 masraf super performans.

Senior Member
    int bonuslu warrior chitin atan yerden böyle bir set vermesi şaşırtmadı.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Moderatörler de dahil herkes bir yanlış bilgi peşinde. En basitinden Google amcadan çeviri yapın.

Kimse inanmak istemiyor ama, evet vurduğunuz hasar %5 düşüyor... Dragon setler gibi ekstra özellikler verseydi kimse %5 düşen hasarı gözetmezdi ve yapardı aslında.