Results 1 to 9 of 9

Çarım buğda olabilir mi yoksa slotlar her daim böyle tutarsız mı (Video)

Merhaba,

Cz Treant ve Ancient slotunu herkes bilir youtube üzerinden izlediğim videolarda insanlar 1 saat içinde 25-30 adet agaç atack sc alıyor ben ne zaman bu slota gelsem 1 saat içinde 5 tane agaç atack scroll ya alıyorum ya alamıyorum. Sırf bu sorun için normalde farm videosu çekmeyen biri olarak video çekme zorunluluğu hissettim videonunun ilk 10 dakikası 4 adet agaç atack scroll aldım geri kalan 20 dakikada 1 adet daha atack scroll aldım (normal şartlarda 20 dakikada bir atıyor videodayım diye sanırım kıyak geçti slot) ve totalde 5 adet agaç atack scroll almış oldum defans scrolldan hiç alamadım (2 slot treant 1 slot ancient döndüyorum) şimdi bu videoyu çekmemdeki amaca gelecek olursak, çarım buga girmiş olabilir mi? çünkü çarıma düşen droplar hep çok kötü oluyor. Çarların bu şekilde buglu olma olasılığı var mıdır acaba yetkililerin görmesi için çekilmiş bu videoya yetkililerden cevap bekliyorum..

Şans dostum, karakterin neden bugda olsun

Junior Member
    karekter 83 lv +72 bir karekterle dene farkı hisset

Yok mu bir yetkili çarim bugda mı değil mi söylesin

Senior Member NeedB's Avatar
    bug ile alakası yok, 80 lvl'den itibaren ağaç sc dropları düşer. 79 ve altı karakterle dene farkı gör.

Senior Member
    Valla şans demiş arkadaşlarda şans mans değil bu droplar değiştirildi sizde biliyorsunuz bunu . 72 lvl BP ile 1 saat troll de 2 magic hammer 7 TS atmasi ne şans mı oda DC premiumda var yani nasıl bı şans sistemi bu

Senior Member
    Dropları savunmak istemem, gerçekten droplar kötü. Fakat şöyle bir konu var ki farmı minimum 6 saat olarak değerlendirmek daha doğru olur kanaatimce. Bazen 1 saat hiçbirşey alamıyorsun, 2. saat içerisinde 4-5 bus ard arda alıyorsun, bu oyunun çok değişik bir algoritması var. Yine de droplar eskisi gibi değil katılıyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Deahtt2603 View Post
    Valla şans demiş arkadaşlarda şans mans değil bu droplar değiştirildi sizde biliyorsunuz bunu . 72 lvl BP ile 1 saat troll de 2 magic hammer 7 TS atmasi ne şans mı oda DC premiumda var yani nasıl bı şans sistemi bu
    Dün JR'ye yetişemediğim için boş CZ'de aşağı yukarı 20 dakika troll kestim. İnt priyle. 7 magic hammer 13 ts çıktı be kardeş. Dediğin kadar az atsa o slotlar boş olurdu. Adamlar savaş veriyor troll için golem için.

Quote Originally Posted by NeedB View Post
    bug ile alakası yok, 80 lvl'den itibaren ağaç sc dropları düşer. 79 ve altı karakterle dene farkı gör.
    Hurafe. Bizim serverda Ağaçlarda herkes +80 hatta 83.
    Last edited by BlackMbaku; 11-01-2020 at 11:09 AM.

Tahmin ettiğim gibi yetkililerinde bu tutarsızlık hakkında bilgisi olmadığı için yorum yapmıyorlar. Mgame birşeyler çeviriyor ama kimseye söylemiyor.