Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member
    Quote Originally Posted by erdicosk View Post
    Arkadaş hayal dünyasında yaşıyor fakat genie'deki problemler de gerçekten yok değil. Bu arada peri kutu kaçırıyor çok uzun zamandır, bu konu ile ilgili bir düzeltme yapıldı mı ? bi ton para verip peri alıyoruz ve drakide arkanı dönüp kutuya bi tıklıyosun, hop wb, adam toplamamış. Buna güvenip farm atsan zararlı çıkarsın.
    İşin ilginç yanı peri yada pet bir kutuyu kaçırıyorsa o kutuda genellikle işe yarayan bir drop oluyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    İşin ilginç yanı peri yada pet bir kutuyu kaçırıyorsa o kutuda genellikle işe yarayan bir drop oluyor.
    Bunu ben de farkettim, ama tesadüf müdür bilemem inan. Fakat böyle bir konunun üzerinde nasıl olur da kimse durmaz anlamıyorum. Ben kesin suretle peri falan almam. Parayı sokaktan mı topluyoruz

Genie hızı kesinlikle düşürülmeli. Hatta bazı skilleri vurması bile engellenmeli. Elle atak her zaman daha avanajlı olmalı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    Genie hızı kesinlikle düşürülmeli. Hatta bazı skilleri vurması bile engellenmeli. Elle atak her zaman daha avanajlı olmalı.
    Elle atak zaten daha avantajlı bro. Git genieli okçunun bi slotuna, elinle seri bir şekilde Z-skill yap. Kutu alamıyorsan adam makrodur.

Elle atak zaten daha avantajlı bro. Git genieli okçunun bi slotuna, elinle seri bir şekilde Z-skill yap. Kutu alamıyorsan adam makrodur.
    Tamam işte onu da ispat etmek için herkes video çekmek zorunda değil. Genie atağı daha yavaş olmalı. Ek olarak her skili kullandırmamalı. Bu sayede elle farm/exp daha ön plana çıkar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    Tamam işte onu da ispat etmek için herkes video çekmek zorunda değil. Genie atağı daha yavaş olmalı. Ek olarak her skili kullandırmamalı. Bu sayede elle farm/exp daha ön plana çıkar.
    Kankacım ben de diyorum ki şuan da ispat edebilirsin video alarak. Şu şekil edersin, genie altı makro kullanan okçunun yanına gider okçu karakterle genie açarsın. Onun senden sürekli daha önce vurduğu bariz bir şekilde belli olur. Her skill i vurmazsa ne anlamı kalır genienin ? bana kalsa hiç olmaması gerekir orası ayrı fakat varsa ve insanlar buna tonla para veriyorlarsa tabi ki en iyi şekilde kullanılması gerekir.

Kankacım ben de diyorum ki şuan da ispat edebilirsin video alarak. Şu şekil edersin, genie altı makro kullanan okçunun yanına gider okçu karakterle genie açarsın. Onun senden sürekli daha önce vurduğu bariz bir şekilde belli olur. Her skill i vurmazsa ne anlamı kalır genienin ? bana kalsa hiç olmaması gerekir orası ayrı fakat varsa ve insanlar buna tonla para veriyorlarsa tabi ki en iyi şekilde kullanılması gerekir.
    Öncelikle kimseye zorla bir şey satmıyorlar. Kimseye al diye baskı yapılmıyor.
    Genienin daha iyi olmasını istemek oyunculuğa yapılan ihanettir. Aksine genie daha kötü olmalı, oyuncular elle oynamaya teşvik edilmeli.

Millet genieyle oynamaktan oyunculuğu unutmuş, slotlar genieli charlarla dolmuş taşmış. Kalkmış bide genie daha iyi olsun diyorsunuz.
    Last edited by HakkiJUN; 11-01-2020 at 07:20 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by eko_HA5De9EU View Post
    günde 5 10 kere oyuna bakan 50 pcli adamlara gün doğsun 50 pcyi bi koysun bi daha resten rese baksın oyuna aynen çok akıllısınız
    bunun çok akıllı olmak ile alakası yok, benimki sadece tavsiye illa yapılacak diye bir şey yok.
    Dediğin olayı çözmek çok basit bir şey, aynı ip'den birden fazla giriş olduğunda erişime izin vermezsin olur biter.

Sayın Mod. @DonJose ve @Sansmelegi , oyunda koxp ve tbl'yi engellemek yerine LEGAL koxp eklemişler iken benim isteğimde mantıksız sayılmaz. Bu genie'nin kullanılma amacı zaten bilgisayar başında durmadığımız zaman çharın biz varmış gibi oynaması. Aynı kişilerin birden fazla client açmasından rahatsız iseler, hesap bilgilerine TC kuralı getirirseniz birden fazla açılmaya bir nebze çözüm bulmuş olurlar. Daha fazla benzersiz kontrolü ile bunu minimuma bile indirirler. Tabi bunun için ÇALIŞMAK ve KOD yazmak gerekiyor.

Yapılabilecek örnek kontroller:
    - Hesapların TC ile bir hesaba indirgenmesi, tc'si olmayan hesaplar oyuna giremeyecek.
    - Aynı ağda maks. 2 farklı TC ile oyuna erişime izin verilebilir, buda 4-3-2 [Kademeli azalacak] saat sonra otomatik ikiside DC olacak ve yine 2-3-4 [Kademeli artacak] oyuna erişim sağlayamayacak.
    - En basit çözüm bir ağa sadece bir genie açabilecek, diğer accountlar genie açamayacak.

Yada bunlar ile uğraşmak istemiyorlarsa otoloot-genie gibi şeyleri kaldırsınlar herkes eliyle kazansın
    Last edited by Van_Hellsing; 11-01-2020 at 08:20 PM.

Ağacın arkasındaki mobu seçince atak yapamıyor mob ağacın arkasından çıkmadan öylece bekliyor. Eğer bir moba arazi engelinden dolayı atak yapamıyorsa başka mob seçmeli.
    Bazen bir anda moba doğru koşmaya başlıyor.

Senior Member
    Genie zaten yavaş atak yapıyor. Dahada yavaş olsun diyen hiç kullanmamış demekki. Bazı arkadaşlar aylak olup amele gibi farm yaptığından bencilce düşünüyor. Bu oyun keyif oyunu. Genie ile kasarsın elle kasarsın. Veya farm yaparsın. Geniede birçok eksikler var. Oldukçada pahalı. Malicemiz var ama düzgün çalışmıyor. Healimiz aynı öyle. Mesela sg slotu. Çok sık hareket kesiyor. Ve priest karakteri ts bile bassanız genieli heal çoğu zaman düzgün atmıyor. Mademki burada bir hizmet söz konusu. Düzgün olmalı. Arkadaşın dediği gibi macro hızından her türlü anlaşılır. Genie elle vuruştan bile çok yavaş. Biz zaten şu hareket kesme ve örneğin malice attığı yaratığa tekrar atmaya çalışma gibi düzenlemeler ve ufak tefek iyileştirme peşindeyiz. Bunlar pk yı etkileyecek şeyler değil. Abartıp konuyu başka yere çekmeyelim. Amacından şaşılıyor. Bir kerede şu konuları farklı yere çekme huyundan vazgeçelim. Ne içerek giriliyor bu foruma şaşıyorum. Paso tinerci balici dadanmış.