Results 1 to 3 of 3

Thread: Ban politikası

Junior Member

Ban politikası

Bu ban politikasının yönergelerini kim belirliyor sayın moderatörler
    Tahrikten dolayı küfür edilmesi mute sebebi mi değil mi? Mute sebebiyse neden biriniz tahrik edip küfür yersen işlem yapılmaz diyor? Neden diğeriniz tahrik etmeniz küfür etmenize bahane değildir diyip mute atıyor?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Bir kullanıcıyı tahrik edip küfür ettiriliyorsa tahrik sonucu küfür eden oyuncu ceza almayabilir, aksine tahrik eden kişi ceza alabilir buda Cr ekibinin takdirine kalmış.

Bu tahrik etme durumunun da incelenmesi için şu şekilde detaylı kanıtlar istenir;

1. Hiçbir kanıtı editlemeyiniz, çizmeyiniz, işaretlemeyiniz.
    2. Konuşma all chat penceresindeyse, pencereyi sonuna kadar uzatınız ve tüm konuşmanın çıkmasını sağlayınız.
    3. Konuşma pm kısmındaysa konuşmanın ilk mesajından itibaren ss alınız.
    4. Size küfür edene hiçbir şekilde karşılık ya da cevap vermeden sadece ss alınız. Karşılıklı küfürleşmelerde iki taraf ceza alır.

Gönderilen kanıtlar tam anlamıyla doğru ise ve gerçekten tahrik yoksa küfür eden tarafa gerekli işlemler uygulanır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Bir kullanıcıyı tahrik edip küfür ettiriliyorsa tahrik sonucu küfür eden oyuncu ceza almayabilir, aksine tahrik eden kişi ceza alabilir buda Cr ekibinin takdirine kalmış.

Bu tahrik etme durumunun da incelenmesi için şu şekilde detaylı kanıtlar istenir;

1. Hiçbir kanıtı editlemeyiniz, çizmeyiniz, işaretlemeyiniz.
    2. Konuşma all chat penceresindeyse, pencereyi sonuna kadar uzatınız ve tüm konuşmanın çıkmasını sağlayınız.
    3. Konuşma pm kısmındaysa konuşmanın ilk mesajından itibaren ss alınız.
    4. Size küfür edene hiçbir şekilde karşılık ya da cevap vermeden sadece ss alınız. Karşılıklı küfürleşmelerde iki taraf ceza alır.

Gönderilen kanıtlar tam anlamıyla doğru ise ve gerçekten tahrik yoksa küfür eden tarafa gerekli işlemler uygulanır.
    Bakın son kez güzel şekilde cevapladığınız için sıkıntımı anlatmak istiyorum. Oyunu sırf bu mesele yüzünden bırakıcam çünkü sizlere özelden ulaşamıyorum

Sorunum olduğu şahısla girdiğim münakaşa sonucunda mute yedim haktır. Sonrasında hergün hergün rahatsız edici pmler küfürler devam etti. İlk reportta tarih saat denildi tamam başka bir hakarette tekrar reportladım konuşmanın tamamını atın denildi ona da tamam dedim başka bir reportta küfürü reportladım tahrik ettiğim iddaa edilerek ceza uygulanmıcağı söylendi. Bunun üstünde o kadar çok tahrik edildim ki cevap verince ertesi gün mute yedim. Bende bunu anlamıyorum işte konuşmanın tamamı atılmış olsa zaten görüceksiniz ama neden bana yapılan uygulama aynı şekilde karşı tarafa yapılmıyor? Ticket atın demeyin ticket cevabında Cheat Report'a atın diyor CRden destek alamıyorum zaten

Bakın bu cevapları veren iki kişide yetkili kişiler
    https://hizliresim.com/r9C7Co
    https://hizliresim.com/mYg5Uu

Last edited by Pnck11; 10-30-2020 at 05:39 PM.