Results 1 to 4 of 4

Disiplin Zindanı Hk.

Dün gece fuarımı da de afk bıraktım ve bugün akşam üstü girdim char hapisteydi bunu açıklamasını kim yapacak?

Bende czden çıktım maradon townda afk bıraktım 15 gün ban + hapis yapmışlar insanları oyundan soğutmaktan başka birşey yaptığınız yok 15 geçsin hesabı açık itemleri satıp oyunu bırakıyorum premium pus itemlerine yazik

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Bunun açıklamasını sadece Destek ekibinden alabiliriniz, forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır.

Bilet oluşturmak için linke tıklayınız; Destek Ekibi

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by k1nq263232 View Post
    Bende czden çıktım maradon townda afk bıraktım 15 gün ban + hapis yapmışlar insanları oyundan soğutmaktan başka birşey yaptığınız yok 15 geçsin hesabı açık itemleri satıp oyunu bırakıyorum premium pus itemlerine yazik
    Hesabınız moradon'da oturduğunuz için ceza almadı, exp kasan insanlara mob çekip öldürmeye çalıştığınız için CR bölümüne kanıtlı bir şekilde şikayet edildiniz bu durumun sonucunda da hesabınız hapis + süreli olarak kullanıma kapatıldı.
    İnsanları yanlış yönlendirmeye devam ettiğiniz için forum desteğinizde 15 gün süre ile kullanıma kapatılmıştır.