Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Thumbs up Maradon Pazarcı Dolandırıcı Dikkat

Maradonda pazara item koyup alacagımızda bankanın yanına çagırıyor ama başka yan charıyla trade atıyor parayı koydugunuzda itemi koymadan okeyliyor tradeyi.Siz niye itemi koymadın diye sordugunuzda Sonra ise pazar charından size pm atıyor dolandırıcı mısın niye başka karakterden bana trade atıp 130m yerine 130k koydun diyerek ters algı yaratmaya çalışıyor. Yani kendi yaptığı şeyi siz yapmışsınız gibi terse çevirmeye çalışıyor. Ters taktik uyguluyor. Aslında kendi yaptığı numarayı siz ona yapmışsınız gibi davranıyor.
    ikinci resimde ise diger charından pm attı bana. aynı kişi bu 2 pm'de ki kişiler.. Aşagıda ki resimde 2 charıda görünüyor. Biriyle pazar kurup digeriyle bankanın orda sahte trade para okeyleme yapıp sizi dolandırıcı konumuna sokma planını işliyor.
    pazarda duran karakterini pm'si : x
    size sahte trade ile parayı okeyleyen item koymayan charının pm'si: x

Lütfen dikkat edin oyuna gelmeyin. Sizi şikayet edecem diye tehdit ediyor bide hem suçlu hem güçlü.

Edit : oyun içi ss görüntüleri ve oyuncuların pm'lerini eklemiştim fakat kaldırılmış. isteyen ksc görüntülerini iletebilirim, küfürlü msjları mevcut.
    Last edited by medsoldier; 10-31-2020 at 09:09 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Evet, bu tarz taktikler günümüzde hala kullanılıyor. Buna sms dolandırıcıları da dahil. Sürekli olarak sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz fakat oldukça dikkatli olmak gerekiyor, bir anlık dikkat emeklerin hiç olmasına sebep verebiliyor.

Tags for this Thread