Results 1 to 4 of 4
    Senior Member SuperT's Avatar
    Nickname
    Bitdefender
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares

Tekrardan Başladım..

Herkese iyi akşamlar.Uzun bir aradan sonra tekrardan oyuna döndüm.(Bırakma nedenim karakterim 0 illegallikle hapise atılması idi)Ares serverında oynuyordum daha doğrusu takılıyordum ne farmer olup macro vs birşey bilirdim ne başka bir şey ama hapise atılmıştı karakterim.Ticket attım foruma konu açtım tabi herkesin ve benim de bu konulara direk cevabı olan bir şey kullanmasan hapise atılmazsın cevabı aldım doğal olarak.Aslında haklılar rol yapmayı çok seviyoruz ve duygu sömürüsünü de iyi biliyoruz ve her konu açan genelde yalancı olduğu için bu konu hakkında bir destek göremedim sağlık olsun.Konuyu açma nedenim çok nadirde olsa böyle hata yapabiliyor olabilir Xigncode sizce neden yapmış olabilir?Programlarla etkileşime geçmiş olabiliyor mu? (antivirüs programları gibi)

Ares serverında oynuyorum daha doğrusu takılıyorum vakit geçiriyorum.Nick Name Bitdefender

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Hayır, farklı programları illegal olarak görmemektedir. Bilet gönderdiyseniz zaten tarafınıza bilgi verilmiştir. Hesap desteği alabileceğiniz tek yer destek ekibidir, buna ek olarak hala bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız spam yapmadan bir bilet daha gönderebilirsiniz.

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Sen kullanmamış olabilirsin fakat kullanan kişilerin partysinde bulunmuş olmanda seni etkileyebilir.

Senior Member Vrij's Avatar
    Xygncode tarafıysa burada bir konu vardı, arkadas azmetmiş xygncode CSye yazmış ve hangi prg. etkileştigini fln öğrenmişti. Hapse hak vermişti. Adamlar log tutuyorlarmış. Ama detaylı bilgi isterler herhalde.

Ama makro partydeysen de hapse gidebilirsin.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.