Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 34

Asas Drainleri hakkında

Selamın aleyküm hayırlı günler
    Geçtiğimiz yıl asasın Critic skili nerflendi hadi dedik eyv bi şekilde yürür
    şimdi geldiniz asasın Drainlerini nerflediniz asas ne bi felankora oynayabiliyor ne bişey yapabiliyor felankor vs büyük bosları sadece melenin mi alma gibi bir hakkı var yada büyük ittifakların humanlı karuslu gelip kimseyi yanaştırmadan kesmeleri için yapılan bir iyilikmiydi bu
    Asasın drainini tamamen kaldırın madem boslara atılmayacak drain dediğiniz şey vsde atıp can toplamak için koyulmadı asasa bu asasın metasında olan %10 canavar canı düşürme skilidir AF dediğimiz şeyde diğer jobların asaslardan geri kalmaması için vardır amma velakin siz asası çöpe atıyor meleleri yüceltmeye devam ediyorsunuz çıkın bir gün bakın bakalım Felankora ittifak dışında dokunabilen varmı ?

Senior Member
    1- Asas zaten melee karakterdir.
    2- Critic nerf yemedi, yanlış olan şey düzeltildi.
    3- Felankoru DS'li makrolu asaslar alıyor diye engellendi. AF'de atılmıyor felankora diye biliyorum.
    4- Felankora drain atan normal bir insan yoktu zaten. Ya makro ya ittifak mensubuydu. Sen hangisisin?

% kalkacağına keşke asasın kalkan takması engellenseydi.

Aynen öyle dostum % kaldırılacağına asaslar ds vb warrior priest kalkanları takması engellenebilirdi ve böylece felankor rekabeti devam eder ittifağın ekmeğine yağ çalınmış olmazdı

Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    3- Felankoru DS'li makrolu asaslar alıyor diye engellendi. AF'de atılmıyor felankora diye biliyorum.
    4- Felankora drain atan normal bir insan yoktu zaten. Ya makro ya ittifak mensubuydu. Sen hangisisin?
    İttifak mensubu olsaydım böyle bir konu açma ihtiyacı duymazdım sonuçta bu gelen güncelleme zaten ittifağın ekmeğine yağ sürdü eskiden günde günde 1-2 felo alıyorlarken şuanda 3 felankorun 3 ünüde onlar alıyor
    Felankore drain atmayı yasaklamak yerine Asaslara ds vs güçlü kalkan takmamaya yönelik yaptırımlar yapılabilirdi bu sayede felankor rekabeti devam eder herkes az çok faydalanabilirdi
    En basit örneğiyle şuan pksı en kalabalık server Altar durumunda fakat altarda dahi ittifak humanlı karuslu 70-110 kişiye varan bir ekiple gelip kimseye ellemeden kimsede onlara ellemeden kesiyorlar bildiği ekmeklerine yağ sürüldü

Senior Member
    Ittıfakların sesi kesildi ztn bahçe güncellemesiyle onlarla savaşıyor ayağıyla bu felo işini çözdüler.Feloya yüzde atılmasını en bastan onlar istemiyordu ztn.Sonra Af için ağladılar oda kalktı.Sonra magelerin zehri diye agladılar .Zehir güncellemesi altında zehir skilleride nerflendi.Ittıfak ne isterse oluyor felankor konusunda
    Last edited by extremezeus1; 10-30-2020 at 02:04 PM.

Abi adamlar günde 3 felo cıkıyor 1 ini alıyorlardı banko şimdi 3 oldu tabi sesleri çıkmaz ekmek sadece onların

Güncel boss event geliyor yaşasın mage teamlar gebersin solo duo trio asas oyuncuları

Senior Member
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    -Simdi Kral bir yandan Hakli sersenisin Var Biz onu inkar etmiyoruz Tum kalkanlara Priest weapon Yazip Hem warriorlari biraz nerflemis olmak Ve felo drobu Calanlari Engellemek Varken Felo Pk si Atan asaslari Bitirmek Cok akillica Bir Hareket Degil Burda Bir hem fikir olalim Madem Ki Drain hicbir boss a atilmiyor Warrior sinifi hic oynamadim Bilmiyorum zehir vuran Skill i varmi Eger Warsa Onlar Bile felo olsun Estlant Bosslari Olsun Mademki esitlik isteniyor Hic bir Job Zehir Skill i vuramasin Feloya Vs Herkes ayni damage atsin Bu is yapilacaksa böyle yapilmali ben Destanda Oynuyorum Bak girin Bakin Felo On yazisini Krallar Bile gecmiyor Artik Niye gecsin Ki ? Drobunu Alamicam birsey icin niye Pot Yakayim Sc Basayim ? Dkm mi 3 priest bile Bakin priest diyorum )) Estlanta Tk kesiyor biz 7 kisi Damage cikaramiyoruz ) Biz Uvey Evlat Olduk Ayiptir Lure Patch i Gelmeden 3 mage Tum estlanti Bir Araya Toplayip Gezdire Gezdire Kesiyordu kimse Ses Etmedi Yillarca Tamam Cp bir hataydi duzeltildi Onada Eyw Ama bizi bir salin be Kardesim ilk Yuzde bizde Degil diye O felo saatlerce res edilir Pk Si Atilirdi Simdi felo Max 7-8 dakka ayakta Kaliyor Ben Felo Pk sinda 2 tur sc bastigim zamanlar olurdu 2 haftadir Agac sc bile Basmiyorum Artik Asas Partiler Felo Veya Boss bulursa Greeting2 yapip Selenanin Gelip Bosu kesivermesini Beklicez )

Quote Originally Posted by Wahsh3t91 View Post
    -Simdi Kral bir yandan Hakli sersenisin Var Biz onu inkar etmiyoruz Tum kalkanlara Priest weapon Yazip Hem warriorlari biraz nerflemis olmak Ve felo drobu Calanlari Engellemek Varken Felo Pk si Atan asaslari Bitirmek Cok akillica Bir Hareket Degil Burda Bir hem fikir olalim Madem Ki Drain hicbir boss a atilmiyor Warrior sinifi hic oynamadim Bilmiyorum zehir vuran Skill i varmi Eger Warsa Onlar Bile felo olsun Estlant Bosslari Olsun Mademki esitlik isteniyor Hic bir Job Zehir Skill i vuramasin Feloya Vs Herkes ayni damage atsin Bu is yapilacaksa böyle yapilmali ben Destanda Oynuyorum Bak girin Bakin Felo On yazisini Krallar Bile gecmiyor Artik Niye gecsin Ki ? Drobunu Alamicam birsey icin niye Pot Yakayim Sc Basayim ? Dkm mi 3 priest bile Bakin priest diyorum )) Estlanta Tk kesiyor biz 7 kisi Damage cikaramiyoruz ) Biz Uvey Evlat Olduk Ayiptir Lure Patch i Gelmeden 3 mage Tum estlanti Bir Araya Toplayip Gezdire Gezdire Kesiyordu kimse Ses Etmedi Yillarca Tamam Cp bir hataydi duzeltildi Onada Eyw Ama bizi bir salin be Kardesim ilk Yuzde bizde Degil diye O felo saatlerce res edilir Pk Si Atilirdi Simdi felo Max 7-8 dakka ayakta Kaliyor Ben Felo Pk sinda 2 tur sc bastigim zamanlar olurdu 2 haftadir Agac sc bile Basmiyorum Artik Asas Partiler Felo Veya Boss bulursa Greeting2 yapip Selenanin Gelip Bosu kesivermesini Beklicez )
    Felankor sadece artık ittifak ekmeği hocam hatta bütün boslar o duruma geldi asaslar çöpe atıldı drain falan hikaye jobu tamamen bitiriyorlar bu geceki boss eventte gör asasların bir hükmü yok spike vursa kutumu alıcak sanki mageler 18 e bi bağlicak gör bakalım